Cudowne, filmowe podsumowanie sezonu British Superbike 2015

- Piotr Jędrzejak

Z okazji zakończenia sezonu, brytyjski Eurosport zmontował świetny i totalnie niesamowity klip z najbardziej emocjonującymi ujęciami minionego sezonu.

Ciągle i nieustannie powtarzamy, że British Superbike jest jedną z najciekawszych i najbardziej zaawansowanych, narodowych serii wyścigowych. Zdecydowanie pomaga w tym spora różnorodność i zjawiskowość brytyjskich torów wyścigowych (tak, przede wszystkim mamy na myśli Cadwell Park i jego legendarną hopkę).

W miniony weekend na torze Brands Hatch rozegrała się ostatnia z dwunastu rund. Mistrzem został Josh Brookes na nowej Yamasze R1, a za nim uplasowali się Shane Byrne i James Ellison, obaj na Kawasaki. Z okazji zakończenia sezonu, brytyjski Eurosport zmontował świetny i totalnie niesamowity klip z najbardziej emocjonującymi ujęciami minionego sezonu. Oglądajcie i bądźcie zachwyceni tak jak my.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl