Czy tak może wyglądać drogowa Honda z MotoGP?
Piotr Jędrzejak
20 listopada 2012

Pierwsze zdjęcia drogowej Hondy wprost z MotoGP opływają właśnie świat.

Opublikowała je japońska gazeta Young Machine i tym co najciekawsze, jest ekstrawagancki, ale ciekawie pomyślany wydech oraz niesamowite światła – zarówno z przodu, jak i z tyłu. Cały motocykl, nazwany przez magazyn RCV1 wygląda dość seksownie i chyba nikt by się nie obraził, gdyby w takiej właśnie formie pojawił się na ulicach.

Niestety dla tych, którym już zrobiło się gorąco, mamy niezbyt dobrą wiadomość. Magazyn Young Machine ma na swoim koncie kilka tego typu przecieków i w wielu przypadkach okazywały się one totalną fikcją, a w zasadzie twórczością ich wewnętrznego grafika. Cóż, może oficjalny projekt jest jeszcze ciekawszy?

Wracając do bardziej konkretnych informacji, motocykl otrzyma jednostkę w układzie V4, co pewnie Was cieszy. Następna wiadomość jednak znowu jest kiepska. Honda będzie kosztowała około 360 – 410 tysięcy złotych… Taką informację ujawnił ostatnio Dave Hancock, osoba wysoko postawiona w hierarchii europejskiego oddziału Hondy. Ducati Desmosedici RR kosztowało o połowę mniej (50 tysięcy euro), ale chętnych nie brakowało. Może więc ustalając taką cenę, Honda bardzo dobrze wie co robi?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły