Czy tak będzie wyglądała Ninja H2 2015?

- Piotr Jędrzejak

Kawasaki wciąż bawi się z nami w kotka i myszkę, wypuszczając skrawki informacji, z których my staramy się coś wywnioskować.

Wiemy już, że silnik będzie doładowany kompresorem – mówi się natomiast, że będzie to jednostka 4-cylindrowa o pojemności 1000 cm3. Z wypuszczonych, zaciemnionych szkiców domyślamy się też, że będzie to motocykl sportowy. W czwartym trailerze, Kawasaki chyba chciało nam powiedzieć, że H2 będzie kolejnym, najszybszym, seryjnie produkowanym motocyklem… W klipie pojawiły się GPZ900R, ZX-11R, ZX-12R, oraz ZZR1400, które właśnie posiadają cechy „najszybszych motocykli swoich czasów”. Tę zapowiedź Kawasaki pieczętuje wiadomościami „Ninja… Performance leaders of their time.” oraz „2014… Leading the industry into a new era”. Albo my wpadamy w paranoję, albo H2 rzeczywiście będzie najszybszym sprzętem… Sami zobaczcie:

W najnowszym klipie z kolei Kawasaki prezentuje powrót do historycznego emblematu, co rzeczywiście może sugerować nowy rozdział w historii motocykli…

ninja h2 nowe logo

Jeszcze ciekawsza jest okładka nowego wydania francuskiego Moto Journal. Znalazło się na nim właśnie Kawasaki H2… Oczywiście jest to tylko wytwór grafika, jednak biorąc pod uwagę podobieństwo do szkicu wypuszczonego przez Kawasaki, można się zgodzić, że to właśnie taki motocykl zobaczymy 30. września na targach Intermot.

Moto Journal z Kawasaki H2

ninja h2

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl