Wypasiony onboard z trasy Red Bull 111 Megawatt od Enduro Krzeszowice!

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki z Enduro Krzeszowice dobrze wiedzą, co to znaczy trudny offroad. Urządzanie sobie tras w stylu hard enduro, czy robienie wymagających podjazdów pod wysokie hałdy jest dla nich codziennością, a więc oczywiście nie mogli nie wystartować w Red Bull 111 Megawatt! A po imprezie nie zabrakło nagrania z trasy!

Zobaczcie więc, że ta impreza to nie były przelewki – niektóre sekcje sprawiały rzeczywiście spory problem. Zwróćcie też uwagę na to, że nasz bohater naprawdę nieźle daje radę! Przy okazji nie zabrakło kilku zabawnych momentów. Rozsiądźcie się w fotelu, kliknijcie play i „jedźże”! 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl