USA: kierowca celowo uderza w motocyklistę jadącego na kole! [video]

- Piotr Jędrzejak

Trochę nie dowierzamy, że ta sytuacja stała się naprawdę…

Michael Crane z kolegami wyjechali na miasto. Jechali obwodnicą Dallas w Teksasie, ale oczywiście nie byli najgrzeczniejsi. Michael postawił swój motocykl na koło i w ten sposób miał zamiar zjeżdżać z autostrady – mało poprawne względem prawa, ale jednak możliwe do wykonania. Niestety właśnie wtedy potrącił go samochód!

Może będzie wydawało się Wam, że to zwykła stłuczka… Ale raczej niekoniecznie! Kierowca vana strącił motocyklistę i zbiegł z miejsca wypadku!

Zobaczcie jak to wyglądało:

Któryś z komentatorów na YouTube pisze, że to wina motocyklisty, ponieważ najpierw jechał prawą częścią swojego pasa, a później zjechał na jego lewą część… Według nas to bzdura! Oczywiście jazda na kole nie była zbyt poprawna, ale uważamy też, że najlepszym komentarzem do tego wszystkiego jest wypowiedź samego Michaela:

„Ludzie, czy wy postradaliście umysły?!?! Zostałem uderzony przez tego vana celowo! Ale OK, cofnijmy się i spójrzmy na to z boku…

Twierdzicie, że gdybym nie robił wheelie, ten van i tak by mnie uderzył. No ale jechałem na kole, więc to zostawmy w spokoju. Jeżeli ten samochód RZECZYWIŚCIE mnie nie zauważył i to był tylko zwykły wypadek, to dlaczego się nie zatrzymał i nie sprawdził, czy żyję…? Ale to nie była przypadkowa kolizja, to było celowe…

Do wszystkich osób, które piszą, że zrobiliby to samo… Kim Wy jesteście żeby brać prawo we własne ręce… Jakimś nowym rodzajem bohatera z komiksów? No to ubierzcie się jak Batman i spróbujcie polecieć! Jedno wykroczenie nie uprawnia do próby zabójstwa i ucieczki z miejsca wypadku, co w obu przypadkach jest przestępstwem! Obejrzyjcie video jeszcze raz i zwróćcie uwagę na cień vana… Uderzył mnie celowo, uciekł i mógł mnie zabić – ale to ja dostałem to, na co zasłużyłem?!?

Wrzucając do video do sieci zdawałem sobie sprawę, że internetowi kozacy będą mieli sporo do powiedzenia, no ale naprawdę… Życzenie śmierci za robienie wheelie? Według was każdy, kto przejedzie na czerwonym , przekroczy prędkość, nie użyje kierunkowskazu, czy złamie jakikolwiek przepis, powinien być staranowany i skazany na śmierć? Mam nadzieję, że znajdziecie ten kij w swojej d*pie i uda się wam go wyciągnąć. Miłego dnia i udanego polowania na wszystkich obywateli łamiących prawo.”

Pocieszające przynajmniej jest to, że inni ludzie od razu się zatrzymali i podbiegli sprawdzić, czy wszystko w porządku…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl