Piękne zakręty, szybkie motocykle i jazda na kolanie!

- Piotr Jędrzejak

Jest piątek, pogoda na weekend zapowiada się wyśmienicie i aż żal byłoby nie skorzystać z takiej okazji do wyciągnięcia motocykla – szczególnie, że koniec sezonu coraz bliżej! Mamy więc dla Was idealne video, które powinno Was odpowiednio nastroić do motocykli!

Dostarcza je nikt inny, jak RnickeyMouse, a ujęcia pochodzą oczywiście z sekcji The Snake z kalifornijskiej drogi Mulholland. Tym razem kamerzyście udało się złapać sporo wypasionych kadrów z naprawdę nieźle jeżdżącymi motocyklistami – jak zwykle nie ma też żadnej muzyki, która mogłaby zagłuszać dźwięk motocykli i sliderów trących o asfalt. Krótko mówiąc, usiądźcie, kliknijcie play i korzystajcie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl