Coś dużego od Hondy już w październiku…

- Piotr Jędrzejak

Honda wystartowała właśnie z nową kampanią marketingową. Póki co nie wiemy zbyt wiele. Honda zapowiada 5 filmowych odcinków z serii „What Lies Beyond”, a premiera tego czegoś ma odbyć się 24. października.

Pierwszy film opowiada o przygodzie. Dlaczego jeździmy gdzieś dalej i dlaczego odkrywamy nowe rzeczy? „Ponieważ znamy nasz dom, ale nie wiemy co leży tam dalej.” Na pewno można spodziewać się jakiegoś znaczącego motocykla, a po tego typu zapowiedzi można sądzić, że będzie to motocykl turystyczny. Może nowy Goldwing? A może produkcyjna wersja hybrydowego trójkołowca Neowing?

Póki co to tylko strzelanie w ciemno. Obejrzyjcie film i strzelajcie w komentarzach.

https://www.youtube.com/watch?v=9H8GNPYbGTw

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl