Aprilia RS660 2020 coraz bliżej: wyciekł film z testów oraz rendery patentowe
Piotr Jędrzejak
10 czerwca 2019

Włosi szykują ostrego zawodnika w klasie supersport. W ramie siedzi 2-cylindrowy, rzędowy silnik o pojemności ok 660 ccm.

Po raz pierwszy świat ujrzał koncepcyjną Aprilia RS660 na targach EICMA 2018. Wszyscy oszaleli, zapragnęli tego motocykla. Włosi spełnią to pożądanie. Już w marcu tego roku dotarły do nas pierwsze plotki oraz zdjęcia z toru. Według tamtych doniesień motocykl ma zostać zaprezentowany już na EICMA 2019 jako model 2020. Aktualne plotki zdają się potwierdzać tę wersję.

Zdjęcie z Eicma 2018.

Wyciekł właśnie bardzo krótki film z toru Imola, gdzie Aprilia testowała swój nowy model. Nagranie trwa zaledwie kilka sekund, ale już widzimy, że RS660 wygląda bosko, a brzmi diabelnie. W ramie siedzi 2-cylindrowy, rzędowy silnik o pojemności ok. 660 ccm i mocy ok 95-100 KM.

Do sieci trafiły także rendery patentowe. W ten sposób producent zastrzega wygląd i kształt swojego motocykla. Jakie mamy z tego wnioski? Aprilia RS660 będzie wyglądała identycznie jak model koncepcyjny, który podbił Wasze serca.

Można spodziewać się szalenie niskiej wagi oraz dodatków i podzespołów z najwyższej półki, zapewne w kilku wersjach wyposażenia. Póki co nie wiemy nic ponad to, o czym już pisaliśmy.

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły