Nowe, rewelacyjne ceny odzieży oraz obuwia motocyklowego Course

- MotoRmania

Kombinezon skórzany Course Alpha Pro kupicie tylko teraz za 1599 zł!

Art. sponsorowany

Jeśli planujecie w najbliższym czasie zakup butów, rękawic lub kombinezonu motocyklowego to propozycja Course może okazać się dla Was całkiem atrakcyjna. Znana z korzystania ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań marka w tym sezonie oferuje swoją zeszłoroczną kolekcję w nowych, bardzo okazyjnych cenach. Wszystkie produkty marki Course znajdziesz TUTAJ

kombinezon na motocykl
Course Alpha Pro – propozycja dla sportowców

Course Alpha Pro to kombinezon nadający się zarówno na tor wyścigowy jak i do szybkiej jazdy po autostradach. Wykonany w całości ze skóry naturalnej najwyższej jakości oraz komfortowych paneli stretch. Główny nacisk położono na wygodę użytkowania, ochronę oraz sportowy design. Dzięki strategicznie rozmieszczonym panelom stretch, Course opracował produkt, który chroni podczas wypadku a jednocześnie zapewnia szeroki zakres ruchów dzięki czemu pozwala na maksymalną kontrolę nad motocyklem.

Course Alpha Pro tylko teraz za jedyne 1 599 ZŁ 2 516 ZŁ (-36 %)

Rękawice Course Alpha Sportrekawice_Course_Alpha_Pro_biale

Doskonałe rękawice sportowe marki Course z najwyższej półki z Impact Gel w bardzo przystępnej cenie. Produkt jest przeznaczony na tor wyścigowy, jednak sprawdza się także podczas jazdy na co dzień po mieście. Wykonane ze skóry naturalnej, która zapewnia lepszą wytrzymałość a także pozwala lepiej czuć motocykl. Wstawki z żelu balistycznego znacznie podwyższają bezpieczeństwo. Żel balistyczny jest miękki i elastyczny podczas codziennego użytkowania a jednocześnie twardnieje podczas gwałtownego uderzenia.

Rękawice Course Alpha Sport – 289 ZŁ

Wszystkie produkty marki Course znajdziesz TUTAJ

Gdzie i jak kupować?
Adres sklepu: www.xlmoto.pl
Dowiedz się więcej o bezpłatnej wymianie, zwrotach, darmowej przesyłce i dostępności
Masz pytania? Napisz info(at)xlmoto.pl lub zadzwoń (012) 881 12 98
Znajdź nas na Facebook

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl