KTM potwierdza: NOWE MODELE 490cc

- MotoRmania

Raport Pierer Mobility dla inwestorów (podmiotu kontrolującego KTMa, Husqvarnę i Gas Gasa) ujawnia plan intensywnego wzrostu.

KTM idzie na ostro – zakładają wyprodukowanie 400 000 motocykli do 2022 r., Pierer Mobility AG zaprezentował szereg innowacji dotyczących marek KTM, Husqvarna, Gas Gas, Husqvarna e-Bicycles i Chetak.
W październiku ubiegłego roku KTM Industries AG została przekształcona w Pierer Mobility AG.

W listopadowym raporcie dla inwestorów, z którego możecie zobaczyć kilka slajdów, Pierer Mobility po raz pierwszy potwierdził narodziny nowej rodziny  modeli dwucylindrowych o pojemności 490cc. ktm-piano-investitori-2019-2

Nowe portfolio produktów KTM obejmuje zatem pięć motocykli napędzanych nowym silnikiem, w tym sportową wersję RC . Rodzina 890-tek powiększy się o trzy modele: supermotard, enduro i adventure.

ktm-piano-investitori-2019-4

Husqvarna, oprócz Nordena 901, który został już zatwierdzony do produkcji, będzie oferować Explorerera 250/401 i 501. Nowy silnik 490cc trafi następnie do Vitpilena 501.

Jeśli chodzi o niedawne nabycie hiszpańskiego Gas Gasa, planowane jest stworzenie modeli drogowych z silnikami o pojemności 250cc i 800cc.

ktm-piano-investitori-2019-1

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl