Honda przedstawi swój system integracji telefonu z motocyklem.

- MotoRmania

„Smartphon As Brain” to sposób na integrację istniejącego smartfonu z motocyklem lub samochodem Hondy.

System robi to samo, co wiele podobnych – umożliwia wykonywanie połączeń, słuchanie i dyktowanie wiadomości tekstowych podczas jazdy, integruje nam wyświetlacz w motocyklu z funkcjami telefonu. Ale są też dodatkowe, ciekawe możliwości.

Możemy wprowadzać i otrzymywać informacje o niebezpieczeństwach na drodze, takich jak dziury lub inne przeszkody. Honda pokazuje motocyklistę, który podjeżdża i ręcznie wprowadza te informacje, zatrzymując się na poboczu drogi.

honda-smartphone-as-brain

Takie ostrzeżenia są oczywiście bardzo przydatne dla innych użytkowników aplikacji. Pod warunkiem, że będzie się chciało faktycznie zjeżdżać z drogi i takie informacje zamieszczać – znając jednak solidarność motocyklistów ten system może zadziałać. Honda ma udostępnić aplikację w 2020.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl