Tanie rozwiązania: Jak przewozić motocykl na track day?

- MotoRmania

Coraz częściej wyjeżdżasz na track day i masz problemy z transportem – to zobacz co możesz zrobić tej zimy.

Można jeździć na kołach, można założyć hak i wypożyczyć przyczepkę… Ale jazda na kołach jest mało praktyczne z oczywistych względów: nie zabierzecie ze sobą skrzynki narzędziowej, po drodze zmokniecie, a jeżeli wywrócicie maszynę na treningu to nie będzie jak wrócić.  Niezabudowana przyczepka też nie daje możliwości przewożenia gratów, a do auta nie wszystko możemy zmieścić – poza tym nasze osobowe auto niekoniecznie chcemy zamieniać w garaż. Poza tym jeżeli jedziemy na dwudniowy track daj to w osobowym aucie wyśpimy się „średnio”.  Co zrobić? Mamy dla was propozycję na zimowe przygotowanie się do sportowego sezonu – mała inwestycja i przeróbka dostawczego samochodu.

Zrzut ekranu 2019-12-23 o 07.39.05

 

 

Wybraliśmy Vito ponieważ Mercedesy mają mnóstwo tanich części ( zamienników) i są łatwo dostępne  – za 9000- 12 000 zł macie furę, która powinna pojeździć kilka sezonów.

 

Zrzut ekranu 2019-12-23 o 07.39.55

 

A jak ją tanio i łatwo przerobić ? Proszę, oto film, który powinien Was zainspirować 🙂 Do dzieła 🙂

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl