Zrzutka na moto-ambulans!
Piotr Jędrzejak
24 stycznia 2017

Ratownik Sebastian chce przerobić swój prywatny motocykl na moto-ambulans. Pomożecie?

Na naszym mailu znaleźliśmy wiadomość od Sebastiana. Jest ratownikiem KPP, wolontariuszem, członkiem Fundacji Jednym Śladem, pomaga ludziom. Teraz chciałby przejść na wyższy poziom i w tym celu zaplanował, że wyposaży swój prywatny motocykl w akcesoria niezbędne do ratowania życia. Sebastian chce zostać ratownikiem na moto-ambulansie i w tym celu zorganizował zrzutkę.

Możecie dołączyć się pod tym linkiem – zrzutka.pl. Każda złotówka się liczy, udostępniajcie tę wiadomość znajomym i zainteresowanym przedsiębiorcom. Poniżej pełny opis zrzutki Sebastiana:

Witam

Nazywam się Sebastian Pajewski od 3 lat jestem ratownikiem-wolontariuszem w Fundacji Jednym Śladem” http://jednymsladem.com.pl. Jako woluntariusz poza udziałem w akcjach dedykowanych propagowaniu bezpiecznej jazdy na motocyklu zajmuje się także zabezpieczaniem pod kątem medycznym, różnego rodzaju imprez oraz prowadzeniem kursów pierwszej pomocy.

Ponadto kilka razy w tygodniu jako grupa ratowników fundacji prowadzimy patrole motocyklowe po ulicach Warszawy gdzie udzielamy pomocy przed medycznej w napotkanych na drodze wypadkach komunikacyjnych jak również w innych przypadkach gdzie nasza pomoc jest niezbędna , niestety bez specjalistycznego sprzętu moja pomoc jest mocno ograniczona i celem dołączenia do partoli chciałbym wyposażyć swój motocykl w niezbędny sprzęt do ratowania ludzkiego życia.

Głównie takie jak : AED (defibrylator), zestaw do tlenoterapii (m.in. butla, reduktor i maska tlenowa), specjalistyczne środki opatrunkowe, oraz światła stroboskopowe.

Zwracam się z prośbą o POMOC do przedsiębiorców jak i osób prywatnych o wsparcie w postaci środków pieniężnych lub sprzętu ratowniczego do mojego motocykla. Metodą grosz do grosza wierzę, że uda się zebrać chociaż na część sprzętu medycznego.

Nawet jedna złotówka, udostępnienie informacji wśród znajomych i ich zaproszenie do udziału są dla mnie bardzo dużym wsparciem. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej, macie pytania, to chętnie na nie odpowiem.

Każde wsparcie, jakim zostanę obdarzony bardzo docenię.

Konto zrzutkowe generowane jest automatycznie przez serwis zrzutka.pl i nie jest to moje prywatne konto. Z zakupu rozliczę się za pomocą dowodu zakupu sprzętu.

MotoAmbulans powstaje na bazie prywatnego motocykla.

Z poważaniem
Sebastian Pajewski
Wolontariusz .

Zrzutka na https://zrzutka.pl/moto-ambulans

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły