Zostań superbohaterem na swoim motocyklu: we Wrocławiu, dla dzieci
MotoRmania
24 sierpnia 2017

I Ty możesz zostać superbohaterem na swoim motocyklu. Akcja we Wrocławiu, vol. II

informacja prasowa
fot. Szymon Motyka

27 sierpnia (niedziela) Stowarzyszenie Motocyklowe Wataha Husky zaprasza wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału w paradzie dla dzieci z Przylądka Nadziei we Wrocławiu – Ponadregionalne Centrum Onkologii dla Dzieci. W tym dniu porzucamy rzeczywistość, przywdziewamy stroje Superbohaterów i jedziemy podarować chorym maluchom odrobinę radości i uśmiechu.

W zeszłym roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyniosła sporo radości podopiecznym ośrodka, a także samym uczestnikom wydarzenia oraz mieszkańcom Wrocławia, ku których uciesze ulicami miasta podążali na motocyklach i Batman… i Superman, Shrek, Joker oraz inne postaci z bajek.

Dla wszystkich chcących wspomóc Przylądek, publikujemy listę potrzebnych rzeczy, która została przekazana Stowarzyszeniu. W związku z bardzo konkretnymi potrzebami, osoby, które zadeklarują się na wsparcie zbiórki prosimy kontaktować się ze Stowarzyszeniem Wataha Husky przez Facebooka bądź pod numerem telefonu 669791707 ( Iga Błaszczyk).

Zdjęcie użytkownika Stowarzyszenie Wataha Husky.

Kompletne stroje można wypożyczyć we Wrocławiu. Wypożyczalnia: Maskowy Bal ul. Solskiego 1a, tak jak w zeszlym roku umozliwi wam wypożyczenie strojów za 50 zł od sztuki. Wystarczy podjechać, przymierzyć, podać hasło „Superbohater” i zapłacić. Widzimy się w niedzielę w Motor Mania Husky – ul. Buforowa 4e, 52-131 Wrocław o godz 12. Startujemy o 13:30.

Motor Mania Husky jest na FB. Jest też wydarzenie 2017, ale możecie także podejrzeć wydarzenie 2016.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły