Zostań superbohaterem na swoim motocyklu: we Wrocławiu, dla dzieci

- MotoRmania

I Ty możesz zostać superbohaterem na swoim motocyklu. Akcja we Wrocławiu, vol. II

informacja prasowa
fot. Szymon Motyka

27 sierpnia (niedziela) Stowarzyszenie Motocyklowe Wataha Husky zaprasza wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału w paradzie dla dzieci z Przylądka Nadziei we Wrocławiu – Ponadregionalne Centrum Onkologii dla Dzieci. W tym dniu porzucamy rzeczywistość, przywdziewamy stroje Superbohaterów i jedziemy podarować chorym maluchom odrobinę radości i uśmiechu.

superbohaterowie na motocyklach wroclaw (4)

W zeszłym roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyniosła sporo radości podopiecznym ośrodka, a także samym uczestnikom wydarzenia oraz mieszkańcom Wrocławia, ku których uciesze ulicami miasta podążali na motocyklach i Batman… i Superman, Shrek, Joker oraz inne postaci z bajek.

superbohaterowie na motocyklach wroclaw (8)

Dla wszystkich chcących wspomóc Przylądek, publikujemy listę potrzebnych rzeczy, która została przekazana Stowarzyszeniu. W związku z bardzo konkretnymi potrzebami, osoby, które zadeklarują się na wsparcie zbiórki prosimy kontaktować się ze Stowarzyszeniem Wataha Husky przez Facebooka bądź pod numerem telefonu 669791707 ( Iga Błaszczyk).

Zdjęcie użytkownika Stowarzyszenie Wataha Husky.

Kompletne stroje można wypożyczyć we Wrocławiu. Wypożyczalnia: Maskowy Bal ul. Solskiego 1a, tak jak w zeszlym roku umozliwi wam wypożyczenie strojów za 50 zł od sztuki. Wystarczy podjechać, przymierzyć, podać hasło „Superbohater” i zapłacić. Widzimy się w niedzielę w Motor Mania Husky – ul. Buforowa 4e, 52-131 Wrocław o godz 12. Startujemy o 13:30.

Motor Mania Husky jest na FB. Jest też wydarzenie 2017, ale możecie także podejrzeć wydarzenie 2016.

superbohaterowie na motocyklach wroclaw (6) superbohaterowie na motocyklach wroclaw (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl