Wyścigi drogowe w czeskich Horicach już w ten weekend – startuje Polak!

- Piotr Jędrzejak

Krystian Paluch wystartuje tam z dziką kartą, będzie jedynym zawodnikiem z Polski.

informacja prasowa

W najbliższy weekend, w dniach 26-27. sierpnia 2017, w Czeskich Horicach odbędzie się jedna z rund International Road Racing Championship. Z przyjemnością przypominamy iż z tzw. „Dziką Kartą” wystartuje tam jedyny Polski zawodnik – Krystian Paluch z zespołu Prędki Racing Team, startujący również w pełnym cyklu Mistrzostw Czech w Wyścigach Drogowych.

1

Serdecznie zapraszamy do kibicowania, do Horic jest zaledwie 160 km z Wrocławia. Tych którzy w ten weekend nie mogą wybrać się na wycieczkę do Czech, zespół Prędki Racing Team zaprasza na swój fanpage, gdzie znajdziecie bieżące informacje z rundy.

4

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl