Zakręty Obidowa – ulica to nie tor?

- Piotr Jędrzejak

Polska nie zachwyca liczbą torów wyścigowych z prawdziwego zdarzenia, to fakt. Dlatego też motocykliści z różnych regionów Polski organizują sobie zastępcze miejscówki, dokładnie tak jak ma to miejsce w przypadku miejscowości Obidowa na Zakopiance. Są fajne winkle, jest zabawa – czy aby na pewno?

Co o tym uważacie? Ulica to nie tor, więc szybka jazda może się szybko skończyć, nie ważne, czy to Obidowa (gdzie też było sporo wypadków), czy rondo w mieście. W komentarzach poniżej czekamy na Wasze opinie dotyczące podobnych zlotów i pojeżdżawek w miejscach publicznych – nawet jeżeli (tak jak w Obidowej) asfalt jest względnie równy, widoczność względnie dobra, są barierki i nawet kawałek pobocza… Czy taka jazda jest bezpieczna?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl