Horror od Volkswagena – reklama z motocyklowym przekazem
Piotr Jędrzejak
15 lipca 2013

Volkswagen promuje swoją nową technologię, która znajduje coraz częstsze zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. W przypadku VW nazywa się „Side Assist” i jest to generalnie jaskrawa dioda umieszczona w okolicy lusterka, informująca kierowcę, że z tyłu/ z boku/ w martwym punkcie znajduje się inny pojazd, a więc wykonywanie manewru zmiany pasa może być niebezpieczne. Niebieskie Volvo V40, które znalazło się w lipcowym wydaniu MotoRmanii również miało podobny wynalazek i jak się przekonaliśmy, taki pomysł sprawdza się naprawdę nieźle. Ogólnie rzecz biorąc system powinien być doceniany przez motocyklistów, jako że pomaga kierowcom zauważać… własnie motocyklistów!

Volkswagen postanowił więc wykorzystać element „motocykle są wszędzie” w swojej kampanii reklamowej, dodając przy okazji klimat horroru. Nam się bardzo podoba, a Wam?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły