XI Targi Motocyklowe we Wrocławiu (WMS 2023) 18-19 marca

- Sebastian Radwan

Wrocław Motorcycle Show 2023

Wrocławskie Targi Motocyklowe to największe wydarzenie motoryzacyjne na Dolnym Śląsku. Targi te przyciągają zwiedzających, wystawców, producentów, importerów, dealerów, ekspertów branżowych i miłośników motoryzacji już od 12 lat. XI edycja Targów Motocyklowych Wrocław Motorcycle Show odbędzie się pod kopułą Hali Stulecia, która została wpisana na listę dziedzictwa UNESCO.

Kiedy, gdzie, bilety

Data: Jedenasta edycja targów odbędzie się w dniach 18 – 19 marca 2023 r. we Wrocławiu

Lokalizacja:

Hala Stulecia Wrocław
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław

Bilety dostępne pod adresem: https://goingapp.pl/wydarzenie/xi-targi-motocyklowe-wroclaw-motorcycle-show/marzec-2023

  • 30 zł w przedsprzedaży
  • 40 zł ulgowy w dniu imprezy
  • 50 zł w dniu imprezy
  • 100 zł rodzinny (2 os. dorosłe i 2 dzieci od 6 do 16 lat)

Atrakcje

Na targach znajdzie się wiele atrakcji dla różnych grup odbiorców. Będą pokazy Stunt i Freestyle Motocross, akrobacje powietrzne, strefa zabaw dla dzieci, nowości motoryzacyjne, a także strefy: Influencer Zone, turystyki motocyklowej, oldtimer i custom. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w jazdach testowych, zapoznać się z ofertą rekomendowanych szkół jazdy i obejrzeć szeroką gamę produktów branżowych. W sali spotkań odwiedzający będą mieli okazję wysłuchać prelegentów, którzy opowiedzą o swoich motocyklowych przygodach.

Imprezy towarzyszące

Organizatorzy chcą również stworzyć strefę elektromobilności, w której firmy związane z szeroko pojętą elektromobilnością zaprezentują swoją ofertę. Planowane są ekspozycje samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz mniejszych pojazdów, takich jak hulajnogi i rowery. Będą prezentowane wszystkie rozwiązania techniczne związane z elektryfikacją transportu, zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio.

Targi będą również miejscem oficjalnego rozpoczęcia sezonu food trucków Wrocław StrEat Festiwal. Plac przed Halą Stulecia zostanie wypełniony food truckami i stoiskami gastronomicznymi. Organizatorzy obiecują, że będzie dużo pysznego i różnorodnego jedzenia, które zaspokoi nawet największy głód.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://wms.info.pl/

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl