Warszawska Motosobota: spotkanie największej rodziny na świecie!

- MotoRmania

Między osobami zarażonymi pasją do motocykli jest szczególna więź. Choćby widzieli się pierwszy raz w życiu, zawsze znajdą nić porozumienia. To czyni nas prawdopodobnie największą rodziną świata. A co lepiej wzmacnia więzi rodzinne niż wspólne spotkania?

informacja prasowa

Warszawska Motosobota tym właśnie jest – rodzinnym spotkaniem motocyklistów. Co prawda familijne zjazdy nie zawsze kojarzą się z dniem pełnym rozrywek, ale w tym przypadku będzie zupełnie inaczej.

Organizatorzy, czyli Komenda Stołeczna Policji, Automobilklub Polski i Fundacja Jednym Śladem, zadbali o to, żeby Sobota 18 maja minęła wam bez cienia nudy. Dzięki wciągnięciu w akcję partnerów takich jak Yamaha, Harley-Davidson Liberator, BMW Auto Fus, czy Triumph Academy, będziecie mogli nie tylko pooglądać nowości na sezon 2019, ale także je objeździć! Już samo to brzmi jak dobra rozrywka, a na terenie imprezy czeka ich jeszcze więcej. Chociażby trasa Gymkhany, na której podszkolicie swoje umiejętności panowania nad motocyklem pod okiem instruktorów tej dyscypliny. Warto także zajrzeć do strefy Slide Bike, żeby podejrzeć jak w bezpieczny sposób można trenować jazdę w głębokich złożeniach i na limicie przyczepności. Chwilę na „odsapnięcie” po napełnieniu brzuchów, może wam zapewnić wizyta w strefie „porozmawiajmy o motocyklach”, gdzie będziecie mogli swobodnie pogadać ze znanymi i lubianymi osobistościami ze środowiska motocyklowego.

plakat Moto Sobota

Nie krępujcie się także przychodzić z dziećmi – przecież to impreza rodzinna 🙂 Z pewnością nie będą się nudziły. Obecna na miejscu Hot Wheels Moto School, czyli motocyklowa szkoła dla najmłodszych, doskonale wie jak zapewnić dzieciakom rozrywkę. Mocną konkurencje dla Hot Wheelsów, stanowić pewnie będą stoiska policyjne. Nie od dziś przecież wiadomo, że każdemu dziecku świecą się oczy na widok sprzętów i pojazdów jakimi posługuje się policja. Dorośli też pewnie nie przejdą obok nich obojętnie. Oprócz prezentacji policyjnego wyposażenia, mundurowi wystawią także miasteczko ruchu drogowego i symulatory zderzeń oraz dachowania.

Żeby miło zakończyć Motosobotę, organizatorzy pragną także zaprosić do udziału w paradzie przez Warszawę, która rozpocznie się o godzinie 17. To jak, widzimy się 18 Maja?

Termin: 18 Maja 2019 roku

Miejsce imprezy: Teren Automobilklubu Polski. Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 127 (obok lotniska Bemowo)

Czas trwania: 11:00 – 17:00 (część stacjonarna), 17:00 – 19:00 (Parada przez Warszawę)

Organizatorzy: Komenda Stołeczna Policji, Automobilklub Polski i Fundacja Jednym Śladem

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl