Hot Wheels Moto School: darmowe pierwsze jazdy motocyklem dla najmłodszych

- Piotr Jędrzejak

Hot Wheels Moto School jest nowym, polskim projektem, w ramach którego najmłodsi mogą po raz pierwszy samodzielnie przejechać się prawdziwym motocyklem.

Pierwsza impreza z cyklu Hot Wheels Moto School odbyła się przy zawodach motocrossowych w Mrągowie. Organizatorzy, we współpracy z Hot Wheels / Mattel, a także dzięki elektronarzędziom Ryobi oraz marce Yamaha, rozstawili tor w postaci dmuchanego namiotu i przygotowali kilka sztuk małych motocykli Yamaha PW50.

Wystarczyło aby rodzice – zupełnie za darmo! – zapisali dziecko na jazdy. Mali adepci motocyklizmu otrzymywali niezbędne ochraniacze, wsiadali na małe motocykle i pokonywali pierwsze metry na spalinowych, małych motocyklach. Czyż to nie piękny początek przygody z jednośladami? (Czasem 4-śladami, bo kółka boczne pozostawały do dyspozycji.) Sprawdźcie jak to wyglądało:

Kolejne edycje niebawem, a najbliższa już 18 maja w Warszawie, podczas Moto Soboty na lotnisku Bemowo. Aby dowiedzieć się więcej, wpadajcie na fanpage Hot Wheels Moto School!

Gdy dzieciaki już będą potrafiły pokonać krótki tor dmuchany, a będą chciały więcej i szybciej – zapraszamy na kolejny poziom wtajemniczenia, do MotoRmaniowego projektu KidzGP!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl