Hot Wheels Moto School jest nowym, polskim projektem, w ramach którego najmłodsi mogą po raz pierwszy samodzielnie przejechać się prawdziwym motocyklem.

Pierwsza impreza z cyklu Hot Wheels Moto School odbyła się przy zawodach motocrossowych w Mrągowie. Organizatorzy, we współpracy z Hot Wheels / Mattel, a także dzięki elektronarzędziom Ryobi oraz marce Yamaha, rozstawili tor w postaci dmuchanego namiotu i przygotowali kilka sztuk małych motocykli Yamaha PW50.

Wystarczyło aby rodzice – zupełnie za darmo! – zapisali dziecko na jazdy. Mali adepci motocyklizmu otrzymywali niezbędne ochraniacze, wsiadali na małe motocykle i pokonywali pierwsze metry na spalinowych, małych motocyklach. Czyż to nie piękny początek przygody z jednośladami? (Czasem 4-śladami, bo kółka boczne pozostawały do dyspozycji.) Sprawdźcie jak to wyglądało:

Kolejne edycje niebawem, a najbliższa już 18 maja w Warszawie, podczas Moto Soboty na lotnisku Bemowo. Aby dowiedzieć się więcej, wpadajcie na fanpage Hot Wheels Moto School!

Gdy dzieciaki już będą potrafiły pokonać krótki tor dmuchany, a będą chciały więcej i szybciej – zapraszamy na kolejny poziom wtajemniczenia, do MotoRmaniowego projektu KidzGP!