Urodzaj Rabatów w Dobrych Sklepach Motocyklowych!

- MotoRmania

Już od 16 września w wybranych Dobrych Sklepach Motocyklowych startują jesienne wyprzedaże. Sprawdź listę salonów!

informacja prasowa

Urodzaj rabatów

W każdym sklepie biorącym udział w akcji znajdziesz specjalną strefę wyprzedażową, a w niej dziesiątki czy nawet setki markowych produktów w najlepszej cenie w tym roku. Możesz upolować taniej m.in. kaski, rękawice, buty, spodnie czy kurtki motocyklowe. Także jeśli w trakcie sezonu coś Ci się zniszczyło, to teraz jest doskonała okazja, aby uzupełnić moto-garderobę!

urodzaj Rabatów DSM (1)

Jakie marki pojawią się na wyprzedaży?

Same najlepsze! Na wyprzedaży możesz upolować sporo taniej produkty najpopularniejszych marek na rynku, m.in. HJC, Held, Airoh, Arai, Berik, Fox, Rebelhorn, Ozone, RST czy SW-MOTECH. Większość produktów obecnych na wyprzedażach jest objętych gwarancją na 5 lat.

Lista sklepów z wyprzedażą

Lista sklepów jest dostępna TUTAJ i cały czas się powiększa. Znajdź Dobry Sklep Motocyklowy niedaleko swojego miejsca zamieszkania i ruszaj na wyprzedaż!

urodzaj Rabatów DSM (4)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl