Urodzaj Rabatów w Dobrych Sklepach Motocyklowych!

- MotoRmania

Już tylko do 25 października Dobre Sklepy Motocyklowe świętują Urodzaj Rabatów! Skorzystajcie z jesiennej wyprzedaży, oferta jest atrakcyjna, zarówno pod względem cenowym jak i wyboru produktów. Rabaty sięgają nawet 50%!

Informacja prasowa

Wykorzystajcie ostatnie słoneczne i ciepłe dni w tym sezonie! Pogoda nadal dopisuje, więc jeśli myślicie o nowej kurtce motocyklowej lub kasku, Dobre Sklepy Motocyklowe to miejsce, które warto odwiedzić. Wielbiciele enduro i off road, dla których sezon trwa w pełni, również znajdą dla siebie wiele atrakcyjnych propozycji.

Zapraszamy do poznania szczegółów, tu znajdziecie gazetkę wyprzedażową prezentującą ofertę, a żeby zobaczyć cały dostępny asortyment, odwiedzajcie Dobre Sklepy Motocyklowe!

Lista sklepów biorących udział w akcji.

Większość produktów oferowanych przez Dobre Sklepy Motocyklowe objętych jest 5-letnią gwarancją!

urodzaj rabatow dobre sklepy motocyklowe

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl