Upały zelżały, cena stopniała: Barton Cafe Racer 800 złotych taniej!

- Piotr Jędrzejak

Gdy w cieniu temperatura sięga 35 stopni Celsjusza, nawet jazda motocyklem jest jak jazda przez piekło. Na szczęście upały zelżały, a gdyby dobrych wiadomości było zbyt mało, to dodatkowo spadła także cena fantastycznie stylowego Bartona Cafe Racer.

Ten wyjątkowy motocykl inspirowany jest kulturą cafe racerów wywodzących się z Wielkiej Brytanii. Charakterystyczna, długa linia zbiornika połączona z kształtną sekcją tylną, wraz z klasycznymi osłonami lag i pięknymi wersjami kolorystycznymi czyni Cafe Racera motocyklem niepowtarzalnym. Teraz cały ten styl można kupić taniej.

PRZECENA CAFE

Z poziomu 6499, aktualna cena spadła i zatrzymała się na kwocie 5699. Za zaoszczędzone 800 zł można skoczyć na dobrą kawę jakieś 50 razy (naprawdę to obliczyliśmy!), albo dokupić kask dla siebie i pasażera lub pasażerki.

Chcesz wiedzieć jak sprawuje się Cafe Racer? Sprawdź to w testach przeprowadzonych przez niezależne redakcje motocyklowe. A teraz spiesz się do swojego Autoryzowanego Dealera Barton Motors.

Zobacz Cafe Racera w akcji:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl