Upały zelżały, cena stopniała: Barton Cafe Racer 800 złotych taniej!
Piotr Jędrzejak
18 czerwca 2019

Gdy w cieniu temperatura sięga 35 stopni Celsjusza, nawet jazda motocyklem jest jak jazda przez piekło. Na szczęście upały zelżały, a gdyby dobrych wiadomości było zbyt mało, to dodatkowo spadła także cena fantastycznie stylowego Bartona Cafe Racer.

Ten wyjątkowy motocykl inspirowany jest kulturą cafe racerów wywodzących się z Wielkiej Brytanii. Charakterystyczna, długa linia zbiornika połączona z kształtną sekcją tylną, wraz z klasycznymi osłonami lag i pięknymi wersjami kolorystycznymi czyni Cafe Racera motocyklem niepowtarzalnym. Teraz cały ten styl można kupić taniej.

Z poziomu 6499, aktualna cena spadła i zatrzymała się na kwocie 5699. Za zaoszczędzone 800 zł można skoczyć na dobrą kawę jakieś 50 razy (naprawdę to obliczyliśmy!), albo dokupić kask dla siebie i pasażera lub pasażerki.

Chcesz wiedzieć jak sprawuje się Cafe Racer? Sprawdź to w testach przeprowadzonych przez niezależne redakcje motocyklowe. A teraz spiesz się do swojego Autoryzowanego Dealera Barton Motors.

Zobacz Cafe Racera w akcji:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły