Ukradli mi motocykl torowy – list rozpaczy [Suzuki GSX-R 750 2000r.]

- MotoRmania

To nie będzie długi list. A jednak tak bardzo czujemy ból Piotrka, że postanowiliśmy sprawę opublikować.

Wiadomość nadeszła na naszą skrzynkę redakcyjną:

Pejserini, Braci motocyklowa!

Poniżej anons o kradzieży mojego motocykla. Ale tak na prawdę nie chodzi o motocykl, nie chodzi o pieniądze. Ten motocykl kupiłem w grudniu z przeznaczeniem na tor, zatankowałem, umyłem, zrobiłem zdjęcie i udało mi się zrobić 40km po mieście.

Tu chodzi o to, że ktoś ukradł moje marzenie o wyjazdach na tory wyścigowe. Zbierałem się do tego 3 lata!

Co więcej, chodzi o zasady, nie dajmy przyzwolenia na aroganckie kradzieże! Dziś ja, a jutro ktoś następny zostanie z pustym miejscem w garażu, jeśli będziemy ślepi na części dziwnego pochodzenia czy „torówki” bez dokumentów!

W załączniku zdjęcie, poniżej anons o kradzieży:

„Witam, W nocy z 25.03 na 26.03 skradziono suzuki gsx-r 750 2000r nr rej. DL985A, nr nadwozia JS1BD111200104162. Motocykl skradziono z garażu podziemnego w okolicy Muchoboru Wielkiego we Wrocławiu z zablokowaną kierownicą i bez kluczyków. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt pod nr 661 301 416. Motocykl miał przetartą delikatnie prawą i lewą stronę. Wyraźnie przetarty prawy crashpad. Przebieg ok 48tys km.”

Pozdrawiam
Piotrek

Piotrek dobrze mówi na temat części niewiadomego pochodzenia, posłuchajcie go. Wypatrujcie też podejrzanego Gixera 750 z 2000 roku (poniżej zdjęcie w pełnej rozdzielczości). Piotrek, a Tobie życzymy, aby marzenie o torowaniu jednak się spełniło!

skradzione Suzuki GSX-R750 rok 2000 vin JS1BD111200104162

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl