Tylko do końca czerwca – nowe ceny hitowych butów FOX!

- Piotr Jędrzejak

Fox ma dla Was nie lada gratkę – teraz możecie zdobyć modele hitowych butów FOX COMP i COMP-R w naprawdę dobrej cenie.

informacja prasowa

Jaka to jest dobra cena? Taka, która zachęca do zakupu. Tylko do końca czerwca buty FOX COMP możecie kupić za 699 zł, a ich wyższą wersję, COMP-R za 999 zł.

Obydwie wersje butów to prawdziwy must-have każdego offroadowicza. Zobaczcie, co COMP kryją w sobie:

Fox Comp

Fox Comp

Buty wyższej serii, czyli COMP-R również zgarniecie w nowej cenie – 999 zł. Dla przypomnienia:

Fox Comp-R

Fox Comp-R

To teraz pytanie – gdzie kupić? Lista sklepów dostępna tutaj.

Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że wybrane buty, w wybranym rozmiarze będą w najbliższym sklepie: Wejdź do katalogu Dobrych Sklepów Motocyklowych, wybierz kolor oraz rozmiar i użyj opcji „Zamów do sklepu„, zaznaczając Dobry Sklep Motocyklowy, do którego chciałbyś się udać. Buty zostaną dostarczone do wybranego salonu specjalnie dla Ciebie. Bez żadnych opłat i zobowiązań do zakupu!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl