Treningi wheelie to też sporo gleb – SupermotoTrolls w akcji!

- Piotr Jędrzejak

Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz. To zdanie okazuje się w 300% prawdziwe w odniesieniu do trenowania jazdy na gumie. Podobno w tym przypadku kilka gleb jest wręcz niezbędnych, żeby wheelie opanować do perfekcji… Dokładnie to samo tyczy się gumowania na supermoto – zobaczcie jednego z członków polskiej ekipy SupermotoTrolls w akcji (a raczej na glebie)!

Jeżeli nagle widzisz swoje własne, przednie koło w zbliżeniu makro lub zauważasz, że Twój motocykl odjeżdża bez Ciebie – wiedz, że robisz to źle. Na szczęście to sprzęt supermoto i żadna gleba mu nie straszna!

http://www.youtube.com/watch?v=6sa-N4HogCQ

http://www.youtube.com/watch?v=76JYrkDbayU

http://www.youtube.com/watch?v=4wBmzhZlSTg

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl