Trajka z WSK i Kaszlaka: zabawny wytwór wiejskich inżynierów!

- Piotr Jędrzejak

Nie jest nawet najmniejszym odkryciem, że czasami na wsiach powstają bardzo szalone pomysły. Jedne z nich są dość głupie, a inne po prostu ciekawe – z pewnością do tej grupy zalicza się poniższa trajka. Jak swój opis rozpoczyna autor filmu: „Tak wygląda rozrywka na wsi. Zostało kiedyś części z WSK…”. A reszty nie będziemy Wam zdradzali, zobaczcie sami – my się nieźle obśmialiśmy!

Aha, żeby nie było wątpliwości – nie mamy nic przeciwko tego typu „rozrywce na wsi”, a nawet z chęcią karnęlibyśmy się tą trajką po jakiś szutrach!

Film został wrzucony do internetu w marcu 2014 (podesłał nam go Mariusz, dzięki!) i mamy nadzieję, że od tego czasu trajka się nie rozpadła. Czy istnieje jakiś film, jak ten pojazd jeździ? Z chęcią byśmy to zobaczyli, a Wy?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl