Ekstremalne enduro w mieście: wyścig 1 vs 1 na Extreme XL de Lagares
Piotr Jędrzejak
20 października 2014

Extreme XL de Lagares zalicza się do cyklu imprez Hard Enduro i po obejrzeniu samego prologu stwierdzamy, że jest naprawdę HARD! 

Impreza rozgrywa się w portugalskim mieście Porto, a prolog to wyścig po dwóch zawodników. W trybie jeden-na-jeden najlepsi riderzy ścigają się w ultra ciasnych uliczkach miasta, podjeżdżają po schodach i pokonują najtrudniejsze przeszkody.

Zobaczcie jak to wyglądało, posłuchajcie komentarza na żywo od zawodnika, sprawdźcie, jakie to trudne, ale pamiętajcie, aby z zachwytu nie przestać oddychać!

Prolog Extreme XL de Lagares:

Niesamowity wyścig, prawda? Wyniki z prologu definiowała kolejność startową do arcytrudnego wyścigu głównego, który rozegrał się drugiego dnia. Zanim jednak to nastąpiło, odbył się też nocny wyścig w trudnych terenach leśnych… Obstawiamy, że tak samo bardzo jak prolog, będziecie chcieli zobaczyć najlepsze ujęcia z Extreme XL de Lagares? Oto one:

Najlepsze ujęcia z Extreme XL de Lagares:

Nam po obejrzeniu tego było wciąż mało, a więc znaleźliśmy kolejne filmy. Przed Wami relacje z pierwszego oraz drugiego dnia Extreme XL de Lagares. Zobaczycie genialne ujęcia, świetną jazdę i tak trudne tereny, że my balibyśmy się tam wejść na piechotę. Aby ułatwić odbiór, filmy wyposażone są w komentarz. Słuchajcie i oglądajcie:

Dzień 1 na Extreme XL de Lagares:

Dzień 1 na Extreme XL de Lagares:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły