Ekstremalne enduro w mieście: wyścig 1 vs 1 na Extreme XL de Lagares

- Piotr Jędrzejak

Extreme XL de Lagares zalicza się do cyklu imprez Hard Enduro i po obejrzeniu samego prologu stwierdzamy, że jest naprawdę HARD! 

Impreza rozgrywa się w portugalskim mieście Porto, a prolog to wyścig po dwóch zawodników. W trybie jeden-na-jeden najlepsi riderzy ścigają się w ultra ciasnych uliczkach miasta, podjeżdżają po schodach i pokonują najtrudniejsze przeszkody.

Zobaczcie jak to wyglądało, posłuchajcie komentarza na żywo od zawodnika, sprawdźcie, jakie to trudne, ale pamiętajcie, aby z zachwytu nie przestać oddychać!

Prolog Extreme XL de Lagares:

Niesamowity wyścig, prawda? Wyniki z prologu definiowała kolejność startową do arcytrudnego wyścigu głównego, który rozegrał się drugiego dnia. Zanim jednak to nastąpiło, odbył się też nocny wyścig w trudnych terenach leśnych… Obstawiamy, że tak samo bardzo jak prolog, będziecie chcieli zobaczyć najlepsze ujęcia z Extreme XL de Lagares? Oto one:

Najlepsze ujęcia z Extreme XL de Lagares:

Nam po obejrzeniu tego było wciąż mało, a więc znaleźliśmy kolejne filmy. Przed Wami relacje z pierwszego oraz drugiego dnia Extreme XL de Lagares. Zobaczycie genialne ujęcia, świetną jazdę i tak trudne tereny, że my balibyśmy się tam wejść na piechotę. Aby ułatwić odbiór, filmy wyposażone są w komentarz. Słuchajcie i oglądajcie:

Dzień 1 na Extreme XL de Lagares:

Dzień 1 na Extreme XL de Lagares:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl