Topowe produkty RST kupisz aż 15% taniej – tylko teraz!

- MotoRmania

Rasowa brytyjska marka RST przygotowała na tę jesień dla swoich fanów rzetelną promocję. Tylko teraz kupując kombinezon sportowy, kurtkę turystyczną, spodnie czy rękawice z logo RST dostaniesz aż 15% rabatu. Łap okazję i oszczędź nawet kilkaset złotych!

informacja prasowa

Sprytni kupują jesienią

Sezon dobiega końca i zastanawiasz się, dlaczego niby właśnie teraz pora odświeżyć strój motocyklowy? To odpowiedz sobie na kilka pytań. Czy od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad wymianą kilkuletnich rękawic albo butów? Czy zdarzyło Ci się przytrzeć kolano na torze albo rozedrzeć rękaw w długiej trasie? Ostatnio rozglądasz się za czymś o lepszych parametrach, ale w dobrej cenie? I właśnie dlatego warto skorzystać z jesiennych okazji, bo lepszych cen niż teraz na topowe produkty nie znajdziesz.

Bestsellery RST

W promocyjnej cenie kupisz wszystkie produkty RST dostępne w sklepach (z akcji wyłączone są produkty dostępne na zamówienie). Poniżej garść informacji o najpopularniejszych modelach.

Zwolennikom szybkiej jazdy i „długiej prostej” polecamy niezawodny dwuczęściowy kombinezon sportowy TracTech Evo w cenie 2465 zł zamiast 2898 zł. Do kompletu możesz dobrać rękawice motocyklowe albo buty z serii TracTech Evo w cenie 850 zł zamiast 999 zł.

Oczekiwania miłośników górskich serpentyn, błota i dalekich podróży z pewnością spełni turystyczna kurtka motocyklowa RST Adventure III. Oddychająca, wytrzymała, nieprzemakalna i wykonana z Ballistic 1660 (czyli z nylonu balistycznego używanego m.in. do produkcji kamizelek kuloodpornych) w cenie 1350 zł zamiast 1599 zł.

Gdzie kupić?

O produktach brytyjskiego producenta możemy napisać naprawdę wiele, jednak najlepiej jeśli sam odwiedzisz sklep i wybierzesz coś dla siebie. Możesz też zajrzeć do katalogu Dobrych Sklepów Motocyklowych (podane ceny nie uwzględniają rabatu).

Listę Dobrych Sklepów Motocyklowych, w których skorzystasz z promocji RST, znajdziesz na tej stronie [kliknij tutaj].

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl