Motocyklista powstrzymał samobójcę przed skokiem
Piotr Jędrzejak
9 października 2017

Oby każdy przynajmniej raz w życiu w najciemniejszej godzinie spotkał takiego anioła na motocyklu 🙂 albo …sam nim był. Wzruszające bardzo!” – Wiola trafnie skomentowała to nagranie.

Przypadkowy motocyklista, gdzieś na obwodnicy w Rosji. Nosi ksywkę Skliss, jest youtuberem, często nagrywa i wrzuca filmy. Tym razem też nagrywał, a więc jest dowód na jego działanie. Otóż jadąc wspomnianą obwodnicą, przejeżdżając pod jednym z wiaduktów, kątem oka zauważył człowieka za barierką. Nie zdążył zwrócić uwagi na szczegóły, ale wiedział jedno – ten człowiek jest gotowy aby wykonać krok. Skliss nie zastanawiał się długo – pomimo szybkiego ruchu na wielu pasach, zawrócił.

Akcja dzieje się po rosyjsku, ale ekipa „toteraz” zapewniła tłumaczenie:

Poniżej wrzucamy również tłumaczenie opisu od autora filmu oraz oryginalny film:

„Zobaczyłem go kątem oka, ale było jasne, że ten człowiek jest gotowy aby wykonać krok. Wybaczcie, wiem że złamałem przepisy, ale zrobiłem to najbezpieczniej jak mogłem – wiedziałem, że nie było czasu na inne rozwiązanie.

On mógł skoczyć pod samochód. Dlatego zdecydowałem zatrzymać ruch.

Po zakończeniu tego filmu, on próbował nam uciec, dogoniliśmy go. Skłamał, że kierował się w stronę Smoleńska. Dziękuję temu niezidentyfikowanemu kierowcy, który również się zatrzymał i zadzwonił po pomoc.

Historia jest prosta. Jak twierdzi sam Alexei, podróżował stopem z miasta Vladimi do regionu Kursk na pogrzeb swojej matki – i jak możecie zrozumieć, był załamany. Do tego mówił, że nie zdąży.

Czekaliśmy na policję i ambulans, przyjechali szybko. Od momentu gdy podjechaliśmy do Alexeia, nie zajęło to więcej, niż 10 minut. W tym czasie rozmawialiśmy z nim o różnych rzeczach i dwukrotnie go łapaliśmy, gdy próbował uciekać. Finalnie wszyscy zgodziliśmy się, że powinien wejść do radiowozu i pojechać z nimi na posterunek.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły