Zapowiedź wyprawy motocyklem na Nordkapp zimą – śniegiem po oczach

- MotoRmania

Marco to dość szalony człowiek. Wpadł na pomysł, aby w pojedynkę, na Hondzie z 1987 roku wybrać się na jeden z najdalej wysuniętych na północ punktów europy. Zimą! Przeczytajcie jego krótką zapowiedź i trzymajcie kciuki.

autor: Marco

Cześć mówią do mnie Marco,

Moja głowa jest pełna dziwnych pomysłów, jednym z nich jest zimowa wyprawa na Przylądek Północny (norw. Nordkapp), a do pokonania mam ± 8000 km. Startuję ze Śląska, a czas wyjazdu to styczeń 2018 r.

sniegiempooczach

Doskonała wyprawa na zmierzenie się z siłami natury i wieloma przeciwnościami. Swoista próba charakteru. Jeśli wystarczy mi sił to w drodze powrotnej odwiedzę zimowy zlot słoni Elefantentreffen w Niemczech. Do tej pory w zimie dokonało tego niewiele osób. Podczas wyprawy pojadę Hondą XL600 LM (1987r.) motocykl był w produkcji tylko trzy lata.

Nordkapp zimą (1)

Wszystko co dotyczy tej wyprawy będziesz mógł śledzić na MotoRmania oraz fb/sniegiempooczach.

Zapraszam.
pozdro marco.

Nordkapp zimą (2)

Nordkapp zimą (3)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl