Szukasz motocykla na kategorię B? Z Bartonem zaoszczędź nawet 800 zł

- MotoRmania

Kupując Bartona Travela można zgarnąć 400 zł zniżki oraz kolejne 400 zł na akcesoria.

informacja prasowa

Barton Motors w tym roku wyjątkowo dba o swoich klientów. Po sukcesie wiosennej akcji, gdzie do każdej 125-tki można było dobrać Pakiet Startowy o wartości 400 zł, firma postanowiła, że jesienią również da klientom taką możliwość. Promocją dotknięty został motocykl na kategorię B – Barton Travel. Pakiet startowy to jednak nie wszystko! Importer obniżył także jego cenę do 5 499 zł. Łącznie można więc zaoszczędzić do 800 zł, czyli 400 zł mniej na pojeździe i 400 zł na akcesoriach.

promocja travel

Akcesoria jakie można dobrać do pakietu:
– kaski integralne Origine
– blokada na tarczę z alarmem Kovix
– blokada na tarczę bez alarmu Kovix
– linka z alarmem Kovix
– pokrowiec na motocykl Moretti
– softshell lub koszulka polo.

Wybierasz tylko te rzeczy, które potrzebujesz, a za każdą z nich płacisz tylko 1 zł.
Więcej na barton-motors.pl/promocja.

travel profil

Travel to zwinny motocykl o bardzo oszczędnym silniku, z którym każda podróż jest niezwykle komfortowa. Pojazd spełniający normy EURO4 wyposażony we wtrysk paliwa zapewnia bezobsługową eksploatację. Wystarczy wsiąść, odpalić i po prostu cieszyć się jazdą. Barton Travel odznacza się świetnym designem, trwałością i wysoką jakością wykonania. Świetnie sprawdzi się jako pierwszy motocykl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl