Szukasz motocykla na kategorię B? Z Bartonem zaoszczędź nawet 800 zł
MotoRmania
9 listopada 2018

Kupując Bartona Travela można zgarnąć 400 zł zniżki oraz kolejne 400 zł na akcesoria.

informacja prasowa

Barton Motors w tym roku wyjątkowo dba o swoich klientów. Po sukcesie wiosennej akcji, gdzie do każdej 125-tki można było dobrać Pakiet Startowy o wartości 400 zł, firma postanowiła, że jesienią również da klientom taką możliwość. Promocją dotknięty został motocykl na kategorię B – Barton Travel. Pakiet startowy to jednak nie wszystko! Importer obniżył także jego cenę do 5 499 zł. Łącznie można więc zaoszczędzić do 800 zł, czyli 400 zł mniej na pojeździe i 400 zł na akcesoriach.

Akcesoria jakie można dobrać do pakietu:
– kaski integralne Origine
– blokada na tarczę z alarmem Kovix
– blokada na tarczę bez alarmu Kovix
– linka z alarmem Kovix
– pokrowiec na motocykl Moretti
– softshell lub koszulka polo.

Wybierasz tylko te rzeczy, które potrzebujesz, a za każdą z nich płacisz tylko 1 zł.
Więcej na barton-motors.pl/promocja.

Travel to zwinny motocykl o bardzo oszczędnym silniku, z którym każda podróż jest niezwykle komfortowa. Pojazd spełniający normy EURO4 wyposażony we wtrysk paliwa zapewnia bezobsługową eksploatację. Wystarczy wsiąść, odpalić i po prostu cieszyć się jazdą. Barton Travel odznacza się świetnym designem, trwałością i wysoką jakością wykonania. Świetnie sprawdzi się jako pierwszy motocykl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły