Podcast Mick o Moto – MotoGP poza Europą

- MotoRmania

Nie mogliście zarywać nocek, aby śledzić cztery ostatnie, pozaeuropejskie rundy MotoGP? Nic straconego! W najnowszym odcinku swojego podcastu Mick analizuje wszystkie najważniejsze wydarzenia z Grand Prix Tajlandii, Japonii, Australii i Malezji. 

Działo się sporo! W Tajlandii zobaczyliśmy jeden z najciekawszych wyścigów w tym sezonie, w Japonii Marc Marquez sięgnął po mistrzowski tytuł, w Australii Maverick Vinales przerwał pechową passę Yamahy, a w Malezji o krok od ważnego zwycięstwa był Valentino Rossi. A to dopiero początek, bo działo się znacznie więcej.

Kilku zawodników mocno się poobijało, a Jorge Lorenzo, choć nieobecny za sterami swojego Ducati, nie dał o sobie zapomnieć za kulisami. Gorąco i to dosłownie, było także w garażu Suzuki, w którym w Malezji spłonął jeden z motocykli Alexa Rinsa. Po drodze także pojawiło się kilka kluczowych pytań. Jakich? Posłuchajcie sami:

Zdjęcie: Fotografia Walerczuk

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl