Podcast Mick o Moto – MotoGP poza Europą
MotoRmania
10 listopada 2018

Nie mogliście zarywać nocek, aby śledzić cztery ostatnie, pozaeuropejskie rundy MotoGP? Nic straconego! W najnowszym odcinku swojego podcastu Mick analizuje wszystkie najważniejsze wydarzenia z Grand Prix Tajlandii, Japonii, Australii i Malezji. 

Działo się sporo! W Tajlandii zobaczyliśmy jeden z najciekawszych wyścigów w tym sezonie, w Japonii Marc Marquez sięgnął po mistrzowski tytuł, w Australii Maverick Vinales przerwał pechową passę Yamahy, a w Malezji o krok od ważnego zwycięstwa był Valentino Rossi. A to dopiero początek, bo działo się znacznie więcej.

Kilku zawodników mocno się poobijało, a Jorge Lorenzo, choć nieobecny za sterami swojego Ducati, nie dał o sobie zapomnieć za kulisami. Gorąco i to dosłownie, było także w garażu Suzuki, w którym w Malezji spłonął jeden z motocykli Alexa Rinsa. Po drodze także pojawiło się kilka kluczowych pytań. Jakich? Posłuchajcie sami:

Zdjęcie: Fotografia Walerczuk

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły