Szkolenie na torze Poznań i assistance na ciuchy – takie rzeczy tylko w Motorismo
MotoRmania
1 sierpnia 2012

Sieć salonów Motorismo nie zwalnia tempa i szykuje kolejną MOC atrakcji!

Informacja prasowa

Tym razem do zgarnięcia jest 111 wejściówek na szkolenie z techniki bezpiecznej jazdy organizowane na torze. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z motocyklami czy jesteś już doświadczonym kierowcą – na takim szkoleniu z pewnością dowiesz się nowych, bardzo przydatnych rzeczy, które sprawią, że poczujesz się jeszcze pewniej i bezpieczniej za kierownicą Twojego motocykla.

Co obejmuje szkolenie i gdzie się odbywa?

„Szkolenie z techniki bezpiecznej jazdy” odbywa się na torze motocyklowym w Poznaniu. Założeniem szkolenia jest umożliwienie wszystkim poruszającym się na co dzień po drogach publicznych motocyklistom, podniesienia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. W tym roku, szkolenie odbywa się w dwóch terminach: 5 sierpnia 2012 oraz 19 sierpnia 2012.

Na szkoleniu będziesz miał szansę dowiedzieć się między innymi o tym jak ustawić i obsługiwać motocykl, jak skutecznie wykorzystywać obydwa hamulce w motocyklu, jaką pozycję przyjmować przy pokonywaniu zakrętów, jak prawidłowo skompletować strój motocyklowy, jak utrzymywać równowagę podczas wolnej jazdy manewrowej (np. w korku)

Jak zdobyć wejściówkę na szkolenie z techniki bezpiecznej jazdy?

To bardzo proste. Wystarczy, że w terminie od 1 czerwca do 16 sierpnia kupisz trzy produkty wybranych marek: Arlen Ness, Berik, RST, Ozone, Rebelhorn, Held, Arai, Airoh, Nitro, Hjc, Falco, SW Motech, Higway Hawk, Cellular Line w sieci Motorismo, o łącznej wartości co najmniej 900zł i zarejestrujesz je w programie wspierającym motocyklistów – Motorismo Assistance. Warto się pośpieszyć, bo o udziale w szkoleniu z techniki bezpiecznej jazdy decyduje kolejność zgłoszeń. Innymi słowy, kto pierwszy ten lepszy!

Co to jest program Motorismo Assistance?

Assistance gwarantuje, iż każdy, kto dokona zakupu produktów jednej z wybranych marek w sieci Motorismo w przypadku zniszczenia ich w wypadku komunikacyjnym lub utraty w wyniku kradzieży otrzyma 50% rabat na nowy asortyment. W przypadku wystąpienia szkody, zgłoś ją nam on-line, przedstaw protokół policyjny potwierdzający zdarzenie oraz paragon na zakupiony towar. Następnie udaj się do salonu by odebrać nowy produkt – taki sam jaki posiadałeś wcześniej lub o tej samej wartości, na który otrzymasz 50% rabatu.

Pamiętaj, że przezorny zawsze zabezpieczony! Życzymy Tobie, abyś nigdy nie musiał korzystać z naszego programu, ale wiadomo, na drodze różnie bywa. Zapraszamy do salonów Motorismo na zakupy! Szczegóły www.motorismo.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły