Prędki Racing Team w Poznaniu – coraz szybciej, coraz lepiej
MotoRmania
1 sierpnia 2012

Wyścigowy długi weekend…

Informacja prasowa

W dniach 26/29 lipca wśród wielu imprez motocyklowych, odbyło się święto Polskich wyścigów, czyli kolejna runda Pucharu Polski i WMMP na Torze Poznań. Tym razem jednak była to runda wyjątkowa, bowiem połączona z rundą Alpe Adria i eliminacjami Mistrzostw Europy. Dzięki takiej konfiguracji Poznań odwiedziło wielu zagranicznych zawodników, a same zawody zyskały na dramaturgii. Sam harmonogram rozciągnięty z trzech do czterech dni był mimo wszystko bardzo zwarty, a nasz udział ograniczał się do dwóch dni.

Pierwszy dzień to treningi dowolne i pierwsze kwalifikacje. Niestety ten dzień przysporzył nam dużą porcję trudności. Od upału zaczynając na problemach z oponami kończąc. W tym miejscu chcemy jeszcze raz podziękować ARTMAN Racing – Janusz Bujanowicz znów pomógł nam w uzyskaniu optymalnych ustawień motocykla. Podziękowania należą się również Natalii Florek, która niespodziewanie również bardzo nam pomogła.

Drugi dzień rozpoczęliśmy pełni optymizmu i energii do walki. Na początek drugie kwalifikacje i poprawiony czas okrążenia. Nie dużo, ale już wiemy, że jest dobrze… O 11:20 wyścig. Starty to jeszcze nie jest nasza najmocniejsza strona. Z czternastej pozycji Krystian spada na szesnastą, ale rozpędza się z okrążenia na okrążenie, poprawiając przy każdym pomiarze swój rekord. Ostatecznie wyścig klasy Rookie 600 kończy na siódmej pozycji z nowym czasem 1:42.560.

Chcemy jeszcze, ale harmonogram nie przewiduje drugiego wyścigu. Pakujemy się słysząc w tle wyścigi kolejnych klas i startujemy do domu… a w zasadzie to nie całkiem.

Po czwartku i piątku w Poznaniu, sobota i niedziela dla nas to kolejna, czwarta już runda Pucharu PZM okręgu Lubelskiego. Niestety pomimo bardzo dobrego przygotowania, musieliśmy się nacieszyć samymi treningami. Z powodu ulewy zawody zostały odwołane, a my już nie możemy się doczekać…

Dziękujemy:
Bemotor – www.bemotor.com.pl
SPYKE – www.spyke.it
Agencja Reklamy ROMA – www.roma.sandomierz.net
ZPH KILIAN – www.zphkilian.pl
ZENTER.PL – www.zenter.pl
Telwolt-Beton – www.telwolt.com.pl
WGRZESIAK.COM – www.wgrzesiak.com
Serwis Motocyklowy – 605 174 734
Oficjalny Patron Medialny – MotoRmania – www.motormania.com.pl
Zapraszamy na fanpage na Facebooku: facebook.com/PredkiRacingTeam

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły