Szkolenie na Torze Jastrząb z Yamaha POLand POSITION!
Piotr Jędrzejak
25 kwietnia 2014

POLand POSITION – autoryzowany dealer Yamaha – oraz Autodrom Jastrząb serdecznie zapraszają na Szkolenie Techniki Bezpiecznej i Dynamicznej Jazdy Motocyklem już 1. maja!

Informacja prasowa

Spotkajmy się pierwszego maja, na całkowicie nowym obiekcie szkoleniowym! Tylko 120 km od centrum Warszawy, 20 km od Radomia w kierunku Kielc – w miejscowości Jastrząb koło Szydłowca.

Nasze szkolenie jest imprezą zamkniętą, czyli do dyspozycji uczestników będzie cały tor oraz jego infrastruktura. Fachową wiedzę przekaże czterech instruktorów, z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w sporcie – m.in. Adam Badziak (Mistrz Polski Superbike, ekspert MotoGP) oraz Artur Wajda (Mistrz Polski w Wyścigach Motocyklowych, licencjonowany instruktor PZM).

Dowiecie się również, jak dbać o swoją maszynę i regulować jej podzespoły. Mechanicy POLand POSITION wykonają na miejscu podstawowy serwis, umożliwiający bezpieczną oraz efektywną jazdę.

Wszelkie szczegóły, harmonogram i pełną prezentację imprezy znajdziecie w pliku PDF.

Autodrom Jastrząb posiada asfaltowy tor o łącznej długości 3 500 metrów i powierzchni 21 hektarów. Szerokość nitki trasy wynosi od 12 do 20 metrów. To idealne miejsce do podnoszenia swoich umiejętności kierowania motocyklem. Ciekawe konfiguracje trasy, znakomitej jakości nawierzchnia oraz profesjonalne zaplecze tworzą optymalne warunki zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących motocyklistów.

Poznacie gorące nowości Yamahy: modele MT-07 oraz MT-09, a pod koniec dnia proponujemy możliwość ich przetestowania.

Pierwszeństwo zapisów mają klienci salonu POLand POSITION, w szczególności użytkownicy modeli MT-07 i MT-09. Koszt uczestnictwa wynosi 250 zł od osoby, cena zawiera obiad. Liczba miejsc jest ograniczona do czterdziestu. Kto pierwszy, ten lepszy!

Udział jest możliwy po opłaceniu wpisowego w wysokości 250 zł. Dane do przelewu:
POLand POSITION Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 120 C
01-304 Warszawa
BZ WBK. S.A. 50 1090 1694 0000 0001 0228 8672

W tytule bardzo prosimy wpisać: Szkolenie 01.05. i swoje imię nazwisko + marka i model motocykla

Szczegółowych informacji udziela koordynator imprezy:
Grzegorz Dąbrowski, salon@polandposition.pl, tel. 0 600 333 313
Organizator: Autodrom Jastrząb, na zlecenie POLand POSITION Sp. z o.o.

Do zobaczenia!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły