Szkolenie motocyklowe zaprasza na dwa tory w Toruniu!

- MotoRmania

Obiekt Toruńskiej Akademii Jazdy, tor kartingowy Racing Arena i imprezowy Toruń jednego dnia!

Informacja prasowa

Jeżeli chcesz jednego dnia poćwiczyć bezpieczne prowadzenie motocykla pod okiem doświadczonych instruktorów i na doskonałym obiekcie szkoleniowym Toruńskiej Akademii Jazdy oraz pojeździć szybko w zakrętach nowoczesnego toru kartingowego Racing Arena – to jest impreza właśnie dla Ciebie! Możesz też zostać ze znajomymi w imprezowym Toruniu na noc!

Dla kogo takie szkolenie?

Na 24. maja zapraszamy każdego, kto lubi jeździć na motocyklu i chce ćwiczyć z nami technikę jazdy w różnych warunkach. Wykorzystanie dwóch torów zlokalizowanych blisko siebie jednego dnia pozwoli Tobie poćwiczyć zarówno bezpieczną jazdę w różnych warunkach, korzystając z obiektu TAJ jak również szybko i pewnie pokonać zakręty nowoczesnego toru Racing Arena w Toruniu.

Kto poprowadzi szkolenie?

Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki i nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl. Z całą pewnością odpowiedzą na Wasze pytania i pokażą Wam prawidłową technikę prowadzenia motocykla, która pozwala bezpiecznie poprowadzić dwa kółka w różnych warunkach drogowych. Ćwiczenia które przygotowujemy dla uczestników zawsze mają służyć przede wszystkim poprawie bezpieczeństwa na drodze.

Program szkolenia

– Zajęcia teoretyczne podczas których omówimy prawidłową technikę kierowania i techniki pozwalające na opanowanie sytuacji awaryjnych. Zajmiemy się również stanem technicznym motocykli i podstawowymi regulacjami – to wszystko przed rozpoczęciem części praktycznej.
– Zajęcia praktyczne na obiekcie TAJ to przede wszystkim ćwiczenia nastawione na poprawę bezpieczeństwa motocyklisty na drodze. Wykonacie pod okiem instruktorów hamowanie awaryjne na prostej i w zakręcie, ominięcie nagle pojawiającej się przeszkody (sami zobaczycie, że u nas przeszkody pojawiają się niespodziewanie). Będziecie również ćwiczyć zadania manewrowe, które poprawiają umiejętność prowadzenia motocykla przy niewielkich prędkościach, ale bez ciągnięcia nóg po ziemi.
– Zajęcia praktyczne na Racing Arena – w godzinach od 18:30 do 21:30 będziecie mogli poznać drugi z toruńskich obiektów – fantastyczny i wybudowany kilka lat temu tor Racing Arena, którego nawierzchni i konfiguracja zakrętów pozwala na doskonałą zabawę na szybko pokonywanych zakrętach. Do Waszej dyspozycji będą nasi instruktorzy, którzy pokażą Wam prawidłowy tor jazdy i prawidłową technikę pokonywania kolejnych zakrętów. Na pewno wśród Was znajdą się też tacy, którzy pierwszy raz w życiu dotkną kolanem ziemi 😉

UWAGA! NOWOŚĆ W SEZONIE 2014

Dla zainteresowanych oferujemy możliwość transportu motocyklisty i jego motocykla na tor w dniu szkolenia. Wyjazd z ustalonego miejsca w Poznaniu lub w okolicy. Załadunek motocykli wcześnie rano lub dzień wcześniej. Wszelkie ustalenia telefonicznie pod nr 694 300 255 (na około 5 dni przed szkoleniem) lub via email: [email protected]

Więcej informacji, formularz rejestracyjny, cenę i inne szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl