Szkolenie motocyklowe zaprasza na dwa tory w Toruniu!
MotoRmania
16 kwietnia 2014

Obiekt Toruńskiej Akademii Jazdy, tor kartingowy Racing Arena i imprezowy Toruń jednego dnia!

Informacja prasowa

Jeżeli chcesz jednego dnia poćwiczyć bezpieczne prowadzenie motocykla pod okiem doświadczonych instruktorów i na doskonałym obiekcie szkoleniowym Toruńskiej Akademii Jazdy oraz pojeździć szybko w zakrętach nowoczesnego toru kartingowego Racing Arena – to jest impreza właśnie dla Ciebie! Możesz też zostać ze znajomymi w imprezowym Toruniu na noc!

Dla kogo takie szkolenie?

Na 24. maja zapraszamy każdego, kto lubi jeździć na motocyklu i chce ćwiczyć z nami technikę jazdy w różnych warunkach. Wykorzystanie dwóch torów zlokalizowanych blisko siebie jednego dnia pozwoli Tobie poćwiczyć zarówno bezpieczną jazdę w różnych warunkach, korzystając z obiektu TAJ jak również szybko i pewnie pokonać zakręty nowoczesnego toru Racing Arena w Toruniu.

Kto poprowadzi szkolenie?

Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki i nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl. Z całą pewnością odpowiedzą na Wasze pytania i pokażą Wam prawidłową technikę prowadzenia motocykla, która pozwala bezpiecznie poprowadzić dwa kółka w różnych warunkach drogowych. Ćwiczenia które przygotowujemy dla uczestników zawsze mają służyć przede wszystkim poprawie bezpieczeństwa na drodze.

Program szkolenia

– Zajęcia teoretyczne podczas których omówimy prawidłową technikę kierowania i techniki pozwalające na opanowanie sytuacji awaryjnych. Zajmiemy się również stanem technicznym motocykli i podstawowymi regulacjami – to wszystko przed rozpoczęciem części praktycznej.
– Zajęcia praktyczne na obiekcie TAJ to przede wszystkim ćwiczenia nastawione na poprawę bezpieczeństwa motocyklisty na drodze. Wykonacie pod okiem instruktorów hamowanie awaryjne na prostej i w zakręcie, ominięcie nagle pojawiającej się przeszkody (sami zobaczycie, że u nas przeszkody pojawiają się niespodziewanie). Będziecie również ćwiczyć zadania manewrowe, które poprawiają umiejętność prowadzenia motocykla przy niewielkich prędkościach, ale bez ciągnięcia nóg po ziemi.
– Zajęcia praktyczne na Racing Arena – w godzinach od 18:30 do 21:30 będziecie mogli poznać drugi z toruńskich obiektów – fantastyczny i wybudowany kilka lat temu tor Racing Arena, którego nawierzchni i konfiguracja zakrętów pozwala na doskonałą zabawę na szybko pokonywanych zakrętach. Do Waszej dyspozycji będą nasi instruktorzy, którzy pokażą Wam prawidłowy tor jazdy i prawidłową technikę pokonywania kolejnych zakrętów. Na pewno wśród Was znajdą się też tacy, którzy pierwszy raz w życiu dotkną kolanem ziemi 😉

UWAGA! NOWOŚĆ W SEZONIE 2014

Dla zainteresowanych oferujemy możliwość transportu motocyklisty i jego motocykla na tor w dniu szkolenia. Wyjazd z ustalonego miejsca w Poznaniu lub w okolicy. Załadunek motocykli wcześnie rano lub dzień wcześniej. Wszelkie ustalenia telefonicznie pod nr 694 300 255 (na około 5 dni przed szkoleniem) lub via email: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl

Więcej informacji, formularz rejestracyjny, cenę i inne szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły