Świeć Przykładem Nocą – IV edycja już w piątek!
MotoRmania
13 czerwca 2016

Fundacja Jednym Śladem zaprasza na czwartą edycję akcji „Świeć Przykładem Nocą, czyli IV odblaskowa parada motocyklowa”, która odbędzie się już w najbliższy piątek, 17 czerwca.

informacja prasowa

„Naszym celem jest rozpowszechnienie użytkowania elementów odblaskowych. Na chwilę obecną wśród warszawskich motocyklistów korzystanie z odblasków jest co raz bardziej popularne. Poprzez naszą akcję chcemy pokazać, że kamizelki odblaskowe są elementem poprawiającym bezpieczeństwo w nocy oraz w ciągu dnia i wyglądają tak samo dobrze na tekstylnym ubiorze, jak i skórzanym kombinezonie. Wierzymy, że nasze działania mogą wymiernie zmniejszyć ilość wypadków. Zapraszamy wszystkich użytkowników jednośladów, tych małych i dużych, japońskich, włoskich, amerykańskich, czy niemieckich. Zakładamy odblaski i razem rozświetlamy Warszawę.” – Agata Lewandowska, Fundacja Jednym Śladem.

Zbiórka rozpoczyna się o godz. 21.00 na błoniach Stadionu Narodowego, tym razem jednak przy ul. Sokola, a nocna parada ruszy o godzinie 21:30 i prowadzić będzie przez centrum Warszawy.  Tegorocznym współorganizatorem akcji jest Dealer BMW Auto Fus, mieszczący się przy ul. Ostrobramskiej 73 w Warszawie i tam właśnie, przejazd będzie miał swoje zakończenie.

Tegoroczna akcja „Świeć Przykładem Nocą” rozpocznie „Warszawski Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”, nad którym patronat honorowy objęła Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Patronatem akcji jest Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie oraz Dealer BMW Auto Fus.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły