Świąteczne Hi5 z FOX: druga bluza FOX aż 55% taniej

- MotoRmania

Co jest lepszego od bluzy Fox? Oczywiście dwie bluzy Fox!

informacja prasowa

Dlatego teraz kupując jeden z kultowych modeli, drugi otrzymasz aż 55% taniej. Promocja „Świąteczne Hi5 z FOX” już jest dostępna w Dobrych Sklepach Motocyklowych – nie przegap!

bluza fox swiateczne hi5 (1)

Zasady promocji są banalnie proste –  kupujesz dwie bluzy Fox i za jedną płacisz pełną cenę, a drugą masz taniej o 55%. Co ważne, to nie muszą być te same bluzy. Możesz wybrać jedną dla siebie, drugą dla dziewczyny, żony, matki, chłopaka, dziadka, czy teściowej. Ale umówmy się – pewnie i tak weźmiesz dwie dla siebie, takie są fajne.

Więcej możesz poczytać TUTAJ – klik.

Nie przejmuj się, jeśli już wydałeś całą kasę na Święta – akcja trwa aż do 10. stycznia, także zdążysz skorzystać z naszej promocji. Listę sklepów biorących udział w akcji znajdziesz TUTAJ – klik. Zapraszamy!

bluza fox swiateczne hi5 (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl