V-Strom i Przyjaciele 2012 – wiosenny zlot motocyklowy
MotoRmania
31 marca 2012

Miłośnicy motocykli zapraszani są na zlot organizowany przez klub V-Strom Club Poland.

Informacja prasowa

Wraz z nadejściem wiosny i rozpoczęciem sezonu motocyklowego zapraszamy właścicieli i wielbicieli motocykli turystycznych na zlot organizowany przez klub V-Strom Club Poland. Zlot odbędzie się w dniach 25-27 maja 2012 roku w Rogoźnie w Wielkopolsce. Specjalnie z tej okazji Suzuki przygotowało nowy model Suzuki DL650 V-Strom do jazd testowych. Jako partnerzy zlotu pojawimy się na spotkaniu, by wziąć udział w wielkim święcie motocyklistów z całej Polski.

Organizatorzy przygotowali interesujące trasy tematyczne, m.in. „Początki państwa polskiego” i „Cuda Wielkopolski”. Oprócz okazji do wspaniałej jazdy na uczestników czekają także inne atrakcje: konkurs na najciekawszą podróż motocyklową, mecz piłki nożnej klub V-Strom kontra Przyjaciele oraz koncert rockowy. Szczegółowe informacje i rejestracja na stronie zlotmotocyklowy.eu.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły