Suzuki GSX-R 750 SRAD i genialny lakiernik!
Piotr Jędrzejak
19 marca 2014

To nagranie z wirusowym tempie obiega właśnie polski internet. 

Właściciel tego SRADa przedstawia, jak pięknie pomalowano mu motocykl. Usługa została wykonana przez lakiernika Krzysztofa o ksywce Mazik i z jakiegoś dziwnego powodu odnosimy wrażenie, że to pseudo bardzo pasuje do poziomu jego pracy… Ryland, właściciel Gixera, dokładnie Wam przedstawi i wytłumaczy o co chodzi. Uważajcie, bo będzie bez cenzury, a przy okazji zabawnie! No i też przerażająco, gdy już ujrzycie skrywane piękno nowej powłoki lakierniczej…

Jak czytamy w oryginalnym opisie:
Koszty wykonania takiej usługi razem z materiałem to około 1500zł. Na całość poszło około 1l bazy, ponad 2l bezbarwnego i ponad 2l podkładu. Niektóre elementy były lakierowane po 2 razy, a w niektórych miejscach po parenaście razy podmalowywane wacikiem! Nawet przedni błotnik który był całkiem nowy i jest w jednym kolorze nie został dobrze pomalowany.

Człowiek który to robił twierdzi że wystarczy wszystko spolerować i będzie prosto i pięknie…

Obstawiamy, że nawet ten gość poradziłby sobie lepiej…

Paweł, dzięki za podesłanie linka!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły