Stado dzików vs motocyklista w środku miasta – było blisko!

- Piotr Jędrzejak

Dzikie zwierzęta to dla motocyklistów coś, przed czym po prostu trzeba mieć respekt. Ale kto mógł spodziewać się zwierzyny prawie w centrum miasta?! Tą osobą jest Adam, który napisał nam maila:

Cześć, wczoraj wracałem z pracy po godzinie 22:00, stado dzików spotkałem prawie w samym centrum Rudy Śląskiej, nigdy bym się ich tam nie spodziewał. Na dodatek przechodziły przez drogę za wzniesieniem i przez to miałem mało czasu na reakcję. Nie wyhamowałbym, ogromne szczęście że ostatni duży dzik się przestraszył i uciekł, więc było miejsce żeby je ominąć. Od dziś zwalniam w każdym zalesionym miejscu. Niech ten filmik będzie przestrogą dla innych motocyklistów, którzy mimo nie najlepszych temperatur do jazdy, nadal korzystają z motocykla. Uważajcie w lasach!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl