Sprzedaż Yamahy przekroczyła 1000 motocykli w 2014 roku

- MotoRmania

Zgodnie z opublikowanym dzisiaj raportem Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego pt. „Pierwsze rejestracje motocykli i motorowerów od stycznia do sierpnia 2014 roku” przygotowanym na podstawie danych CEP (MSW) Yamaha zajmuje pierwsze miejsce wśród marek premium (drugie licząc wszystkie marki) w sprzedaży motocykli w Polsce.

Od stycznia do końca sierpnia bieżącego roku klienci zarejestrowali w Polsce 1001 sztuk nowych motocykli Yamaha, z czego aż 214 egzemplarzy w samym sierpniu. To już kolejny miesiąc, w którym polscy klienci chętniej wybierają markę Yamaha niż BMW, Hondę czy Kawasaki. Dzięki ich lojalności Yamaha osiągnęła 13,5-procentowy udział w rynku i 79,1-procentowy wzrost sprzedaży, porównując z analogicznym okresem w 2013 roku.

Na wysoką sprzedaż motocykli Yamaha złożyły się zarówno duża popularność modeli szosowych MT-07 oraz MT-09, jak i pojazdów o pojemności 125 cm3, do prowadzenia których od 24.08.2014 roku wystarczy posiadanie od co najmniej trzech lat prawa jazdy kategorii B. Yamaha oferuje najszerszą na rynku gamę motocykli 125 cm3 i skuterów 125 cm3, z niezwykle wygodnym finansowaniem, korzystnym pakietem ubezpieczenia i bezpłatnym szkoleniem dostępnymi w autorskim Programie Opieki Nad Klientem Pojazdu 125 cm3 „5 Kroków Yamaha”.

Kolejne premiery motocykli i skuterów Yamaha zostaną zaprezentowane na jesiennych wystawach motocyklowych: INTERMOT w Kolonii i EICMA w Mediolanie.

Więcej na www.yamaha-motor.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl