Śmiertelny wypadek na enduro, nie żyje 25-letni motocyklista

- Piotr Jędrzejak

W poprzednią niedzielę, 1. listopada na terenie gminy Biszcza doszło do tragicznego wypadku. Młody endurowiec stracił życie…

Do zdarzenia doszło w lesie nieopodal miejscowości Biszcza, w województwie lubelskim. Kobieta zbierająca w lesie grzyby natknęła się na leżącego obok motocykla nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast wezwała służby ratunkowe. Czekała przy drodze, aby wskazać karetce dokładną drogę. 25-latek został zabrany do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się go uratować. Na skutek odniesionych obrażeń, motocyklista zmarł.

Jak poinformowała nas dziś asp. Milena Wardach z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, dokładne okoliczności wypadku nie są jeszcze znane: „Poza dotychczasowymi informacjami o samym zdarzeniu, za wcześnie jest aby cokolwiek więcej powiedzieć. W chwili obecnej trwa śledztwo w sprawie nagłego zgonu 25-letniego mężczyzny, które pozwoli wyjaśnić wszelkie szczegóły i okoliczności zdarzenia.”

Motocyklista był mieszkańcem gminy Biszcza i prawdopodobnie tego dnia jeździł sam. Pamiętajcie, jeżeli tylko macie możliwość, w offroad wybierajcie się przynajmniej w parach lub zaopatrzcie się w urządzenia lokalizujące.

Rodzicie i bliskim zmarłego motocyklisty przesyłamy najszczersze kondolencje.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl