Skuterowa szkółka – darmowe szkolenia dla nastolatków na skuterach w Warszawie!

- MotoRmania

Głowa i dwa kółka – skuterowa szkółka. Jeśli masz od 13 do 18 lat, mieszkasz w Warszawie i masz skuter – przeczytaj koniecznie! 

Informacja prasowa

Aż 60 osób będzie miało szansę wziąć udział w 4 dniowym szkoleniu doskonalącym jazdę za zupełnie darmo! To niesamowita okazja dla miłośników jazdy na skuterach z Warszawy!

Już w najbliższą niedzielę rusza Skuterowa szkółka – projekt Polskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Koledzy motocykliści postanowili tym razem pomyśleć o najmłodszych uczestnikach ruchu posiadających uprawnienia do jazdy na silnikowych dwóch kółkach. I jak wskazują statystyki policyjne – jest olbrzymia potrzeba takich szkoleń, ponieważ osoby z tej grupy wiekowej powodują najwięcej wypadków w ruchu drogowym wśród wszystkich użytkowników motocykli.

Pod fachowym okiem Tomka Kulika i innych instruktorów, kursanci będą podnosić swoje umiejętności jazdy, dowiedzą się jak samodzielnie serwisować podstawowe układy w swoim pojeździe, a przy okazji poćwiczą ratowanie innych na kursie z pierwszej pomocy.

Dzięki dofinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy zajęcia są dla ich uczestników zupełnie darmowe, a zdobyte tam umiejętności z całą pewnością bezcenne!

Aby zapisać się na szkolenie należy wejść na stronę www.skuterowaszkolka.pl, zapoznać się z zasadami szkoleń (przeczytać o tym, że kask, ochraniacze i wysokie twarde buty są obowiązkowe) i wysłać jak najszybciej maila zgłoszeniowego na adres: skuterowaszkolka(małpka)ewo.org.pl

Kolejne cykle szkoleniowe ruszają: 28 lipca, 4 sierpnia, 11 sierpnia

Kto pierwszy ten lepszy! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl