Skuterowa szkółka – darmowe szkolenia dla nastolatków na skuterach w Warszawie!
MotoRmania
23 lipca 2013

Głowa i dwa kółka – skuterowa szkółka. Jeśli masz od 13 do 18 lat, mieszkasz w Warszawie i masz skuter – przeczytaj koniecznie! 

Informacja prasowa

Aż 60 osób będzie miało szansę wziąć udział w 4 dniowym szkoleniu doskonalącym jazdę za zupełnie darmo! To niesamowita okazja dla miłośników jazdy na skuterach z Warszawy!

Już w najbliższą niedzielę rusza Skuterowa szkółka – projekt Polskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Koledzy motocykliści postanowili tym razem pomyśleć o najmłodszych uczestnikach ruchu posiadających uprawnienia do jazdy na silnikowych dwóch kółkach. I jak wskazują statystyki policyjne – jest olbrzymia potrzeba takich szkoleń, ponieważ osoby z tej grupy wiekowej powodują najwięcej wypadków w ruchu drogowym wśród wszystkich użytkowników motocykli.

Pod fachowym okiem Tomka Kulika i innych instruktorów, kursanci będą podnosić swoje umiejętności jazdy, dowiedzą się jak samodzielnie serwisować podstawowe układy w swoim pojeździe, a przy okazji poćwiczą ratowanie innych na kursie z pierwszej pomocy.

Dzięki dofinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy zajęcia są dla ich uczestników zupełnie darmowe, a zdobyte tam umiejętności z całą pewnością bezcenne!

Aby zapisać się na szkolenie należy wejść na stronę www.skuterowaszkolka.pl, zapoznać się z zasadami szkoleń (przeczytać o tym, że kask, ochraniacze i wysokie twarde buty są obowiązkowe) i wysłać jak najszybciej maila zgłoszeniowego na adres: skuterowaszkolka(małpka)ewo.org.pl

Kolejne cykle szkoleniowe ruszają: 28 lipca, 4 sierpnia, 11 sierpnia

Kto pierwszy ten lepszy! Decyduje kolejność zgłoszeń.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły