Sklep MotoRmania: Zestaw cylindrowy Aprilia 125/ Rotax 122
MotoRmania
10 marca 2016

Jeśli nosisz się z zamiarem remontu motocykla wyposażonego w silnik Rotax 122, który jest niezwykle popularną, dwusuwową jednostką napędową o pojemności do 125 cm 3, to powinieneś zajrzeć do naszego sklepu na www.Sklep.MotoRmania.com.pl.

informacja prasowa

W ofercie posiadamy zestawy cylindrowe firmy AOKI (inna nazwa na rynku angielskim brzmi Mitaka), w których skład wchodzą wysokiej jakości podzespoły, jak: cylinder (oczywiście na nikasilu), uszczelki cylindra oraz kompletny zestaw tłokowy – czyli wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia remontu góry silnika. Cena zestawu wynosi 1490 PLN, a towar jest dostępny od ręki. W asortymencie posiadamy także szereg innych części silnikowych, jak: korbowody, tarcze, przekładki, sprężyny, kosze sprzęgłowe oraz zestawy uszczelek na silniki do wszystkich motocykli cross i enduro. Zapewniamy fachowe doradztwo. Możesz nas także odwiedzić w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy al. Prymasa Tysiąclecia 74 B, koło Harleya i Motoakcesoriów. W razie wątpliwości nasi doradcy Ci pomogą.

Zestaw cylindrowy w Sklepie MotoRmania (klik).

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/877-24-86

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły