Sklep MotoRmania: Zestaw cylindrowy Aprilia 125/ Rotax 122

- MotoRmania

Jeśli nosisz się z zamiarem remontu motocykla wyposażonego w silnik Rotax 122, który jest niezwykle popularną, dwusuwową jednostką napędową o pojemności do 125 cm 3, to powinieneś zajrzeć do naszego sklepu na www.Sklep.MotoRmania.com.pl.

informacja prasowa

W ofercie posiadamy zestawy cylindrowe firmy AOKI (inna nazwa na rynku angielskim brzmi Mitaka), w których skład wchodzą wysokiej jakości podzespoły, jak: cylinder (oczywiście na nikasilu), uszczelki cylindra oraz kompletny zestaw tłokowy – czyli wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia remontu góry silnika. Cena zestawu wynosi 1490 PLN, a towar jest dostępny od ręki. W asortymencie posiadamy także szereg innych części silnikowych, jak: korbowody, tarcze, przekładki, sprężyny, kosze sprzęgłowe oraz zestawy uszczelek na silniki do wszystkich motocykli cross i enduro. Zapewniamy fachowe doradztwo. Możesz nas także odwiedzić w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy al. Prymasa Tysiąclecia 74 B, koło Harleya i Motoakcesoriów. W razie wątpliwości nasi doradcy Ci pomogą.

Zestaw cylindrowy w Sklepie MotoRmania (klik).

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/877-24-86

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl