Sklep MotoRmania.com.pl: Kurtki enduro w super cenie!

- MotoRmania

Spiesz się, ponieważ zostały ostatnie sztuki.

informacja prasowa

Warto skorzystać z wyprzedaży kurtek enduro w cenie 299 PLN. Model Wind Racer to produkt bardzo dobrej jakości. Najważniejszą zaletą tych kurtek jest bardzo mocny materiał, co oznacza, że służyć Ci będzie prze wiele sezonów, nawet w trakcie częstego użytkowania. Poza tym ten model kurtek jest wyposażony w szereg rozwiązań, mających niebagatelny wpływ na komfort użytkowania:

  • wewnętrzna podszewka z siatki (oddycha, nie przykleja się do ciała lub bielizny),
  • szereg przydatnych kieszeni, w tym na plecach tzw. narzędziówka,
  • odpinane rękawy (możliwość regulacji przewiewności),
  • stójka przy kołnierzu,
  • Ochraniacze na łokciach i barkach (są w komplecie z kurtką, oczywiście są wyciągane).

Kurtki Wind Racer w Sklepie MotoRmania.com.pl (klik).

Jeśli Cię to przekonało, to klikaj, dzwoń lub odwieź nas osobiście. W przypadku wątpliwości nasi doradcy pomogą przy wyborze kurtki oraz innego potrzebnego sprzętu motocyklowego.

Ten oraz więcej akcesoriów motocyklowych znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86.

racer_blue_1200pix racer_red_1200pix

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl