Magazyn MotoRmania – Marzec 2016
MotoRmania
4 marca 2016

Marcowy numer MotoRmanii już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

– Test. Sprawdzamy, czym w praktyce różni się MV Agusta Dragster RR od modelu F3 800.

– Test. Yamaha MT-09 to prawdziwy hit sprzedażowy. W drugiej generacji MT-09 wprowadzono tylko dwie i to bardzo małe zmiany. Sprawdzamy, czy „zero dziewiątka” wciąż kąsa?!

– Test. MT-03 to mały motocykl, ma zaledwie 42 KM, a jego zadaniem jest podbicie klientów kategorii A2. Testujemy go na cudownych drogach Hiszpanii!

– Test. CB500R i CB500F, chociaż nie wyglądają identycznie, w rzeczywistości są jednojajowymi bliźniakami. Pasio sprawdzał jak się spisują na drodze i co tak naprawdę je różni.

– Test. Honda Rune – kojarzycie? To Cadillac na dwóch kołach absolutnie oryginalny, seryjny model Hondy. Jak się nim jeździ? Odpowiedź znajdziecie w teście.

– Jak zrobić w Polsce dobre motocyklowe show? Rozmawiamy z twórcami Diverse Night of The Jumps!

– Restro. YAMAHA XS1100. Paliwo tanieje więc Big Bike znowu w modzie. Dowiedzcie się więcej o tym modelu.

– MotoGP: Wywiad z Polem Espargaro. Mick rozważa, czy w tym sezonie Pol wykorzysta swoją ostatnią szansę w ekipie Monster Yamaha Tech 3?

– MotoGP: Danilo Petrucci był zaskoczeniem przedsezonowych testów MotoGP. Czy Włoch z zespołu OCTO Pramac Yakhnich niespodziankę sprawi także podczas tegorocznych wyścigów? Mick postanowił poznać go bliżej.

– Damski stunt up o motocyklach. Dwie wariatki Ewa i Asia szukają babskich ciuchów na moto… czy im się to uda? Przeczytajcie.

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły