SKILLZ UP FMX CAMP 2012
MotoRmania
7 lutego 2012

Artur Puzio, AGRO-WOLICE Extreme i Klub Sportowy DareDevil zapraszają na piątą edycję FMX CAMP.

 

Wszyscy, którzy interesują się polską sceną Freestyle Motocrossową dobrze pamiętają, że w latach 2007-2010 FMX CAMP odbywał się w Książu Śląskim. Była to impreza, podczas której każdy miał możliwość posmakowania tej widowiskowej dyscypliny. Zawody organizowane na zakończenie Campu były równocześnie pierwszymi polskimi zawodami FMX. Obecnie Freestyle Motocross jest już dyscypliną uznaną przez Polski Związek Motorowy i doczekał się pierwszych historycznych zawodów Pucharu i Mistrzostw Polski SKILLZ UP CUP.

W związku z rozwojem tego sportu postanowiliśmy powrócić do idei Campu, czyli imprezy w której może wziąć udział każdy, kto posiada swój własny sprzęt do „latania”. Impreza skierowana jest do zawodników o każdym stopniu zaawansowania. Zarówno dla tych którzy już skakali z rampy jak i dla tych którzy zasmakowali wyłącznie motocrossu. W tym roku impreza występuje pod szyldem projektu SKILLZ UP, czyli związana jest z działaniami mającymi na celu podniesienie poziomu polskiego Freestyle Motocrossu.

Warto wspomnieć, że współorganizator Campu – Artur Puzio właśnie dzięki tej imprezie w 2010 roku po raz pierwszy skakał z rampy, a już w 2011 po zdobyciu Pucharu Polski i dzikiej karty Skillz Up Cup, wystąpił podczas Mistrzostw Świata FMX w Ergo Arenie. Dlatego jeszcze raz zaznaczamy, że jest to impreza dla wszystkich bez względu na poziom lotów. Camp ma na celu podnieść poziom zawodników na co dzień startujących w serii Mistrzostw Polski i znaleźć młode talenty tej dyscypliny, którym starsi zawodnicy udzielą cennych rad.

SZCZEGÓŁY IMPREZY:

TERMIN: SKILLZ UP FMX CAMP 2012 odbędzie się w dniach 9-11 maja.

11 maja wszyscy biorący udział w Campie wezmą udział w konkursie, a najlepsi dostaną szansę udziału w zawodach o Puchar Burmistrza Barcina w dniu 12 maja. Poza tym na wszystkich czekają upominki i nagrody rzeczowe.

FREESTYLE PARK: bardzo ciekawy obiekt Artura Puzio znajdujący się na terenie AGRO – WOLIC (Agroturystyka): http://www.agro-wolice.superturystyka.pl/

Do dyspozycji zawodników będą 3 lądowania  z czego jedno przygotowane specjalnie dla początkujących (długi pas bezpieczeństwa).

5 ramp zgodnych ze specyfikacją Mistrzostw Świata. Profesjonalny basen z gąbkami, oraz tor motocrossowy.

NOCLEGI i WYŻYWIENIE: Dla zawodników dostępne są noclegi w pokojach z łazienkami w cenie 35 zł za dobę. Możliwy również nocleg pod namiotami w cenie 5 zł od osoby (opłata tylko za korzystanie z sanitariatu), dla prawdziwych hardcorowców do dyspozycji stodoła, oraz ciepły basen z gąbkami za free.  Śniadanie w cenie 10 zł, obiadokolacja w cenie 20 zł (są to ceny dla grupy min.10 osób).

OPŁATY I DOKUMENTY: Udział w Campie jest FREE!

Każdy z uczestników wypełnia deklarację, że bierze udział w Campie na własne ryzyko. Jednocześnie każdy będzie musiał przedstawić ubezpieczenie NNW na czas trwania Campu.

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów. Organizator zapewnia ubezpieczenie OC na czas Campu. Dokumenty do wypełnienia przesyłamy na maila po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału.

FILM Z FMX PARKU AGRO-WOLICE:

Kontakt i zgłoszenia:

Artur – tel: 667-289-310 – mail: puzioartur@wp.pl

Greg – tel: 509-530-500 –mail: g.czerwiec@wp.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły