Running Man: zapowiedź kolejnej moto-produkcji z Rybnika!

- Piotr Jędrzejak

Pamiętacie Hard and Fast sprzed roku? W ten sposób ekipa motocyklistów z Rybnika podsumowała swój sezon 2013 i przyznajemy, film był naprawdę mega.

Teraz dostaliśmy od nich maila, że już za tydzień pojawi się kolejna część, a na obecną chwilę można obejrzeć trailer. Nie wiemy co Wy o tym uważacie, ale biorąc pod uwagę Hard and Fast oraz jakość zapowiedzi… Nie możemy się doczekać. Obejrzyjcie, na dole czekamy na Wasze komentarze, a pełna wersja już niebawem!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl